Gry   »   Aktualności   »   Telltale Games kończy działaność. To koniec twórców oryginalnych przygodówek

Aktualności

rss

Telltale Games kończy działaność. To koniec twórców oryginalnych przygodówek

2018.09.22//  J. Kruczek
Studio Telltale Games jest znane z oryginalnych przygodówek, które potrafią dostarczyć wielu emocji. Niestety braki poważnych zmian w mechanice z czasem osłabiły ich popularność. I to do takiego poziomu, że studio oficjalnie zakończyło swoją działalność.
Telltale Games poinformowało oficjalnie, że większość pracowników otrzymało wypowiedzenia. W firmie pozostanie 25 osób mających dokończyć pewne zobowiązania. Po ukończeniu zaczętych prac deweloper zostanie ostatecznie zamknięty.
Telltale Games
Telltale Games Telltale Games
Telltale Games

Niestety zakończenie zobowiązań nie oznacza ukończenia gier. Pozostali przy pracy pracownicy mają się zająć przeistoczeniem projektu Minecraft: Story Mode w serial Netflixa. Oznacza to, że rozpoczęte gry trafią do kosza. Co gorsza dotyczy to także rozpoczętego finałowego sezonu The Walking Dead. Za trzy dni zadebiutuje drugi epizod i będzie on ostatnim. Wygląda więc na to, że gracze nie poznają oficjalnego finału przygód Clementine.
Możemy też zapomnieć o kolejnych tytułach, jak gra na podstawie serialu Stranger Things czy drugi sezon The Wolf Among Us. Jak zdradza prezes studia od roku próbowano naprawić funkcjonowanie studia, które od pewnego czasu borykało się z problemami. Niestety słaba sprzedaż kolejnych epizodów gier sprawiła, że nie udało się ukończyć restrukturyzacji.
Telltale Games
Telltale Games
Telltale Games

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sniper Elite V2 Remastered w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Telltale Games kończy działaność. To koniec twórców oryginalnych przygodówek

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

  • Apple iPad Air 2019 został zaprezentowany bez większej pompy. Producent po prostu pokazał w sieci...

W dziale Kultura

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Telltale Games kończy działaność. To koniec twórców oryginalnych przygodówek