Gry   »   Aktualności   »   Symulator ataku na szkołę pomoże nauczycielom przetrwać prawdziwe ataki

Aktualności

rss

Symulator ataku na szkołę pomoże nauczycielom przetrwać prawdziwe ataki

2018.01.07//  J. Kruczek
U.S. Army ma na swoim koncie kilka gier, które miały zachęcać potencjalnych kadetów do wstąpienia w szeregi armii. Amerykańskie wojsko korzysta także z licznych symulatorów, a teraz ludzie odpowiedzialni za nie postanowili stworzyć nową grę mającą ratować życie.
Departament Bezpieczeństwa Krajowego USA oraz Cole Engineering Servises pracują nad symulatorem ataku na szkołę. Specjalna gra ma pełnić role szkolenia dla nauczycieli z technik działania w kryzysowej sytuacji ataku strzelca bądź strzelców na szkołę. Ostatnio w USA trwa plaga strzelanin w szkołach, a symulator ma być odpowiedzią na tę dramatyczną sytuację.
Atak na szkołę
Atak na szkołę Symulator ataku na szkołę
Atak na szkołę

USA nie ma pomysłu na powstrzymanie ataków na szkoły, dlatego organizacje odpowiedzialne za bezpieczeństwo postanowiły szkolić nauczycieli na takie tragiczne okoliczności. Symulator pozwoli na sprawdzenie wielu różnych zachować w przypadku ataku na szkołę. Programiści szykują liczne scenariusze, w których napastnicy korzystają z różnych broni i zachowują się na różne sposoby. Gracze, czyli nauczyciele będą mogli sprawdzić w wirtualnej rzeczywistości jakie zachowania są skuteczne w takich sytuacjach. Pełna wersja symulatora ukaże się wiosną tego roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Geralt trafił do Monster Hunter: WorldWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Symulator ataku na szkołę pomoże nauczycielom przetrwać prawdziwe ataki

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Symulator ataku na szkołę pomoże nauczycielom przetrwać prawdziwe ataki