Gry   »   Aktualności   »   Superman bohaterem nowej gry Rocksteady?

Aktualności

rss

Superman bohaterem nowej gry Rocksteady?

2018.05.08//  J. Kruczek
Studio Rocksteady pracuje nad nowym projektem, którego na razie nie ujawniało. W sieci pojawiły się jednak informacje iż deweloper znany z serii Batman: Arkham ponownie sięgnął po inspiracje do komiksów. Tym razem jednak studio ma nam zaserwować przygody Supermana.
Informacje o nowej grze Rocksteady opublikował serwis 4Chan. Według jego źródeł deweloper chce przenieść na ekrany monitorów przygody kolejnej ikonicznej postaci DC. Według magazynu nowa produkcja powstaje na silniku Unreal Engine 4. W grze ma się znaleźć otwarte na eksplorację Metropolis będące trzykrotnie większym od Gotham z Arkham Knight.
Superman
Superman Superman
Superman

Część otoczenia ma ulegać zniszczeniom. Co ciekawe fabularnie całość ma być osadzona w uniwersum serii Arkham, zaś głównym złoczyńcą zostanie Brainiak. W grze nie znajdą się poziomy, w których pokierujemy Clarkiem Kentem. System walki ma zaś uwzględniać umiejętność latania bohatera.

Oficjalne ogłoszenie planów dotyczących gry o Supermanie ma mieć miejsce podczas targów E3. Studio Rocksteady udowodniło przy Batmanie, że potrafi egranizować komiksy. Pozostaje jednak pytanie, czy uda się to zrobić w przypadku Supermana. Paradoksalnie największym problemem może się okazać fakt wszechmocności bohatera. Sztuczne ograniczenie jego możliwości w grze może przynieść zgubne efekty. I oczywiście informacje te trzeba na razie traktować jako plotki.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Superman bohaterem nowej gry Rocksteady?

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Zakup mieszkania lub domu często wiąże się z bardzo dużym zadłużeniem w banku. Kredyt, który...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Superman bohaterem nowej gry Rocksteady?