Gry   »   Aktualności   »   Star Wars Jedi: Fallen Order - zapowiedź gry twórców Titanfall II

Aktualności

rss

Star Wars Jedi: Fallen Order - zapowiedź gry twórców Titanfall II

2018.06.10//  J. Kruczek
Star Wars Jedi: Fallen Order będzie nową grą studia Respawn Entertainment. Gracze mają otrzymać możliwość wcielenia się w członka zakonu Jedi po przejęciu władzy przez Imperium.

Niestety poza zapowiedzią nie dostaliśmy żadnych materiałów. Ciężko więc powiedzieć jak zaprezentuje się nowa gra. Poznaliśmy tylko garść informacji. Przede wszystkim wcielimy się w młodego padawana, który musi się zmierzyć ze światem po upadku zakonu Jedi.
Star Wars
Star Wars Star Wars
Star Wars

Cała akcja ma się rozgrywać pomiędzy III i IV epizodem Gwiezdnych Wojen. Oznacza to, że trafimy w najbardziej mroczny okres sagi. W związku z tym kim będziemy grać to sprawa walki mieczem świetlnym jest oczywista. Twórcy potwierdzili, że będzie to ważna część mechaniki. Niestety Star Wars Jedi: Fallen Order jest we wczesnej fazie przygotowań. Tytuł ma się pojawić na rynku najwcześniej w święta 2019 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Geralt trafił do Monster Hunter: WorldWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Star Wars Jedi: Fallen Order - zapowiedź gry twórców Titanfall II

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Star Wars Jedi: Fallen Order - zapowiedź gry twórców Titanfall II