Gry   »   Aktualności   »   Star Wars Jedi: Fallen Order - oficjalna zapowiedź i pierwszy zwiastun!

Aktualności

rss

Star Wars Jedi: Fallen Order - oficjalna zapowiedź i pierwszy zwiastun!

2019.04.14//  J. Kruczek
Star Wars Jedi: Fallen Order zgodnie z zapowiedziami był obecny na imprezie Star Wars Celebration. W ten sposób dostaliśmy pierwszy zwiastun oraz garść ważnych informacji, jak choćby data premiery.
I tak Star Wars Jedi: Fallen Order trafi na PC, PS4 oraz Xbox One dokładnie 15 listopada tego roku. Bohaterem gry będzie Cal Kestis grany przez Camerona Monaghana. Ocalały z rzezi młody padawan ukrył się na planecie Bracca. Niestety okoliczności zmuszają go do użycia mocy, co zwraca uwagę Imperium. Od tej pory zaczyna się ciągła ucieczka.
Star Wars: Jedi Fallen Order
Star Wars: Jedi Fallen Order Star Wars: Jedi Fallen Order
Star Wars: Jedi Fallen Order

Cal uciekając przed imperialną Inkwizycją będzie musiał dokończyć szkolenie. W grze mamy zobaczyć wiele miejsc i postaci znanych z innych produkcji. Twórcy szykują też kilka niespodzianek. Potwierdzono, że Star Wars Jedi: Fallen Order będzie solową, przygodową grą akcji. W grze nie znajdziemy żadnych funkcji sieciowych, ani mikrotransakcji. Najważniejsze będzie opowiadanie historii oraz walka z wykorzystaniem miecza i mocy. Nie zabraknie też elementów platformowych wykorzystywanych w walce oraz eksploracji.
Star Wars: Jedi Fallen Order
Star Wars: Jedi Fallen Order
Star Wars: Jedi Fallen Order

Wiele wskazuje na to, że Star Wars Jedi: Fallen Order będzie taką grą, na jaką czekają fani. A to oznacza przygodę w świecie Gwiezdnych Wojen, a nie tytuł drylujący nasze portfele.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wolfenstein: Youngblood w gameplay'u z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Star Wars Jedi: Fallen Order - oficjalna zapowiedź i pierwszy zwiastun!

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Star Wars Jedi: Fallen Order - oficjalna zapowiedź i pierwszy zwiastun!