Gry   »   Aktualności   »   Star Wars 1313 zawieszone! Nowe Gwiezdne Wojny mogą nie trafić na rynek

Aktualności

rss

Star Wars 1313 zawieszone! Nowe Gwiezdne Wojny mogą nie trafić na rynek

2013.03.02//  J. Kruczek
Star Wars 1313 wywołał bardzo pozytywne reakcje graczy i specjalistów rynku gamingowego. Niestety nieoficjalne informacje mówią o zawieszeniu produkcji. Podobni nie pojawi się ona na tegorocznych targach E3, a premiera jest obecnie pod znakiem zapytania.
Wiele osób spodziewało się kolejnej prezentacji gry podczas zapowiedzi Playstation 4. Ta jednak się nie pojawiła, a deweloper odpowiedzialny za produkcję nabrał wody w usta. Niemal natychmiast pojawiły się doniesienia, że gra utkwiła w martwym punkcie. Powodem takiego stanu rzeczy jest zmiana właściciela praw do universum Star Wars.
Star Wars 1313 Star Wars 1313
Star Wars 1313 Star Wars 1313
Star Wars 1313 Star Wars 1313

Disney ma na swoim koncie wysokobudżetowe gry, ale nie przyniosły one spodziewanych zysków. W ten sposób Star Wars 1313 nie wpisuje się w nową politykę wydawcy, który zakłada tworzenie tanich i rozrywkowych tytułów dla rodzin. Najważniejsze, ze gra nie została jeszcze skasowana i nadal ma szansę na premierę. Co ciekawe obecna forma gry znacznie różni się od założeń LucasArts. Początkowo Star Wars 1313 miało być rozbudowaną produkcją RPG o dużym świecie. Gra miała towarzyszyć serialowi telewizyjnemu, którego produkcja ostatecznie została anulowana.
W efekcie zarzucono ambitne cele i postawiono na bardziej rozrywkową formę. Tak gra zmieniła się w mieszankę akcji i przygody. Sporo rozwiązań zostało zaczerpniętych z serii Uncharted, co miało zapewniać sporo radości z rozgrywki. Czas pokaże, czy produkcja osiągnie pozytywny finał.
Star Wars 1313 Star Wars 1313
Star Wars 1313 Star Wars 1313
Star Wars 1313 Star Wars 1313

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Star Wars 1313 zawieszone! Nowe Gwiezdne Wojny mogą nie trafić na rynek

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Star Wars 1313 zawieszone! Nowe Gwiezdne Wojny mogą nie trafić na rynek