Gry   »   Aktualności   »   Star Citizen zebrał więcej pieniędzy niż wszystkie gry na Kickstarterze

Aktualności

rss

Star Citizen zebrał więcej pieniędzy niż wszystkie gry na Kickstarterze

2018.01.08//  J. Kruczek
Star Citizen jest prawdziwym ewenementem na rynku gier. Tytuł ten powstaje od lat i jeszcze dużo minie nim zobaczymy jego ostateczną wersję. Mimo to gracze wpłacają spore sumy na produkcję, która stała się rekordzistką pod względem zbiórkowym.
Magazyn Polygon opublikował porównanie wpływów na Star Citizen z innymi grami zbierającymi pieniądze w Kickstarterze. I tak w 2017 roku kosmiczny symulator zebrał od graczy aż 34,91 miliona dolarów. To nico mniej niż w 2016 roku, kiedy to zebrano 36,11 miliona dolarów. Mimo to kwota robi wrażenie. Tym bardziej, że przez cały rok 2017 gracze przeznaczyli na inne gry w Kickstarterze zaledwie 17,25 miliona dolarów.
Star Citizen
Star Citizen Star Citizen
Star Citizen

Tak więc Star Citizen zebrał dwukrotnie więcej niż przeszło 700 gier na Kickstarterze. Oczywiście jest tu mała różnica. Tytuły w serwisie zbiórkowym to zaledwie pomysły. W przypadku Star Citizen gracze za wpłaty otrzymują Early Access. Mogą więc od razu cieszyć się grą. Według dostępnych danych Star Citizen zebrał od początku już przeszło 176 miliona dolarów.
Star Citizen
Star Citizen
Star Citizen

Mimo tak wielkich kwot prace nad grą posuwają się niezwykle wolno. Twórcy regularnie przekładają aktualizację, a do finalizacji projektu raczej pozostały długie lata. Mimo to gracze mocno wierzą w ten projekt.
Star Citizen
Star Citizen
Star Citizen

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Geralt trafił do Monster Hunter: WorldWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Star Citizen zebrał więcej pieniędzy niż wszystkie gry na Kickstarterze

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Star Citizen zebrał więcej pieniędzy niż wszystkie gry na Kickstarterze