Gry   »   Aktualności   »   Spider-Man okazał się dobrą grą. Pierwsze recenzje nastrajają pozytywnie

Aktualności

rss

Spider-Man okazał się dobrą grą. Pierwsze recenzje nastrajają pozytywnie

2018.09.05//  J. Kruczek
Spider-Man od Insomniac Games najwyraźniej dołączy do grona najlepszych ekskluzywnych tytułów na konsolę Playstation 4. Tytuł zadebiutuje w tym tygodniu, a w sieci pojawiły się pierwsze recenzje. I te są bardziej niż optymistyczne.
Średnia ocen wynosi obecnie 88 procent, co jest wynikiem bardzo dobrym. Spider-Man zgarnął nawet kilka perfekcyjnych ocen. Największą zaletą okazuje się być sama mechanika bujania się na pajęczynach i wspinaczka. W grze o tym bohaterze jest to główny element, który źle wykonany położyłby całą grę. Tymczasem deweloper wykonał to idealnie i poruszanie się bohaterem należy do czynności niezwykle przyjemnych.
Spider-Man
Spider-Man Spider-Man
Spider-Man

Kolejne mocne strony to piękna oprawa graficzna, żyjące miasto oraz wciągająca fabuła z idealnie wyważonym humorem. Wielu recenzentów uważa, że Spider-Man jest najlepszą grą Insomniac Games.

Oczywiście Spider-Man nie ustrzegł się pewnych zgrzytów. Jednak są one raczej efektem większego czepiactwa niż faktycznie czymś psującym grę. Za minusy uznaje się proste walki z bossami, mało innowacji w gatunku czy obecność wież policyjnych, które trzeba dostrajać w celu odkrywania nowych aktywności. Mimo to Spider-Man to udana gra i pozycja obowiązkowa dla fanów superbohaterów.
Spider-Man
Spider-Man
Spider-Man

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Spider-Man okazał się dobrą grą. Pierwsze recenzje nastrajają pozytywnie

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Spider-Man okazał się dobrą grą. Pierwsze recenzje nastrajają pozytywnie