Gry   »   Aktualności   »   Sniper: Ghost Warrior 3 sprzedaje się dobrze. CI Games stanęło na nogi

Aktualności

rss

Sniper: Ghost Warrior 3 sprzedaje się dobrze. CI Games stanęło na nogi

2017.10.23//  J. Kruczek
CI Games podzieliło się najnowszymi wynikami finansowymi i wygląda na to, że Sniper: Ghost Warrior 3 nie był gwoździem do trumny firmy. Polska produkcja początkowo zapowiadała się na klapę, ale obecnie sprzedaje się bardzo dobrze.
Trzeci kwartał roku okazał się dla CI Games pomyślny. Firma zanotowała przychód w wysokości 17,7mln złotych i zysk 3,6 mln złotych. A sporą zasługą jest dobra sprzedaż Sniper: Ghost Warrior 3. Tytuł po licznych poprawkach przyciągnął do siebie graczy, a wydawca musiał dotłoczyć płyty z grą.
CI Games
CI Games Sniper: Ghost Warrior 3
CI Games

Do końca czerwca do sklepów trafiło 750 tysięcy egzemplarzy Sniper: Ghost Warrior 3. Ostatnie miesiące były dla gry jeszcze lepsze, ale szczegółowe dane mają zostać opublikowane w listopadzie. CI Games zapowiedziało także, że wymieniono prawie cały zespół odpowiedzialny za testowanie co ma pozwolić na uniknięcie wpadek w przyszłości.
Obecnie CI Games pracuje nad nową strzelanką, która wykorzysta część mechanik Snipera. Będzie to jednak zupełnie nowy tytuł. Wiele osób ucieszy za to wieść, że Lords of the Fallen 2 ma już zapewniony budżet i prace nad grą ruszają.
CI Games
CI Games
CI Games
CI Games
CI Games
CI Games
CI Games
CI Games
CI Games

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Stranger Things - skasowana gra w krótkim fragmencieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sniper: Ghost Warrior 3 sprzedaje się dobrze. CI Games stanęło na nogi

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Sniper: Ghost Warrior 3 sprzedaje się dobrze. CI Games stanęło na nogi