Gry   »   Aktualności   »   SimCity okazało się hitem. Sprzedano przeszło 2 miliony egzemplarzy

Aktualności

rss

SimCity okazało się hitem. Sprzedano przeszło 2 miliony egzemplarzy

2013.07.25//  J. Kruczek
SimCity zaliczyło całą serię wpadek tuż po premierze. Gra zmagała się z problemami powodując sporą frustrację graczy. Wydawało się, że nowa strategia ekonomiczna odniosła spektakularną porażkę i już nie zatrze złego wrażenia.
Tymczasem twórcy pracowali nad poprawkami i rozwojem tytułu, który okazał się bardzo dochodowy. Electronic Arts opublikowało raporty finansowe, z których wynika, że SimCity było jedną z lepiej sprzedających się produkcji. Od premiery wydawca sprzedał przeszło 2 miliony egzemplarzy strategii. Dzięki temu widzimy, jak mocną marką jest SimCity oraz to, że gra została ostatecznie dopracowana.
SimCity
SimCity SimCity
SimCity


Frank Gibeau z Electronic Arts przyznał, że największą winę w początkowych problemach gry ponosi sam wydawca. EA źle oszacowało zapotrzebowanie na grę, co pociągało za sobą całą lawinę problemów związanych z serwerami. Najważniejsze jednak, że SimCity poradziło sobie z niedogodnościami i zyskało popularność. Gra jest ciągle rozwijana i twórcy realizują skrupulatnie swoje pomysły. Warto wspomnieć, że ostatnio przeprowadzono ankiety zbierające informacje o rzeczach, jakie gracze chcieliby zobaczyć w SimCity. Szykuje się więc jeszcze sporo nowości.
SimCity
SimCity SimCity
SimCity
SimCity
SimCity
SimCity

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SimCity okazało się hitem. Sprzedano przeszło 2 miliony egzemplarzy

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   SimCity okazało się hitem. Sprzedano przeszło 2 miliony egzemplarzy