Gry   »   Aktualności   »   SimCity czeka solidny rozwój. Twórcy pytaja graczy o przyszłość gry

Aktualności

rss

SimCity czeka solidny rozwój. Twórcy pytaja graczy o przyszłość gry

2013.07.04//  J. Kruczek
SimCity zaliczyło fatalny start, ale ciągłe aktualizacji tuszują kiepskie pierwsze wrażenie. Studio Maxis ciągle rozwija swoją produkcję, a teraz przedstawiło graczom swoje pomysły na rozwój. Twórcy chcą zebrać informacje na temat tego, co oczekują miłośnicy ekonomicznego cyklu.
Do graczy trafiła specjalna ankieta, w której deweloper pyta o kilka pomysłów na przyszłość. Wygląda więc na to, że szykują się dość poważne zmiany w grze. Jednym z pomysłów jest tryb Classic, który miałby umożliwić rozgrywkę w trybie offline i korzystanie z kodów. Takie rozwiązanie z pewnością znalazłoby wielu zwolenników, którzy od debiutu gry narzekali na konieczność korzystania z połączenia internetowego.
SimCity
SimCity SimCity
SimCity


Jedną z wad SimCity był mały rozmiar miast. Kolejny pomysł dotyczy więc dwukrotnego zwiększenia ich granic, bądź nawet ich zniesienia. Co więcej twórcy rozważają udostępnienie możliwości kreowania terenu. Na liście pomysłów znalazła się budowa metra oraz kilka pytań odnośnie regularnych eventów. Aktualnie twórcy zbierają opinie graczy, a niedługo powinny się pojawić informacje na temat szykowanych aktualizacji. Jeżeli twórcy podążą dobrą drogą to SimCity czeka jeszcze bardzo dobra przyszłość.
SimCity
SimCity SimCity
SimCity
SimCity
SimCity
SimCity

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SimCity czeka solidny rozwój. Twórcy pytaja graczy o przyszłość gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   SimCity czeka solidny rozwój. Twórcy pytaja graczy o przyszłość gry