Gry   »   Aktualności   »   Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - najważniejsze elementy rozgrywki w obszernym materiale

Aktualności

rss

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - najważniejsze elementy rozgrywki w obszernym materiale

2016.05.15//  J. Kruczek
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter jest grą na którą czeka wiele osób. Tytuł ten jest swoistą mieszanką przygodówek z solidnie rozpisanym kryminałem. Poprzednia odsłona zrestartowała serię i okazała się strzałem w dziesiątkę, więc teraz wymagania są spore.

Twórcy gry pokazali nowy obszerny gameplay z komentarzem, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak się prezentują nowe przygody detektywa. W 12-minutowym materiale można zobaczyć początkowe fragmenty gry. Twórcy zadbali to żeby nie zdradzić ważnych elementów fabularnych, ale przy tym pokazali najważniejsze elementy rozgrywki.
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Sherlock Holmes: The Devil's Daughter
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter

Sherlock Holmes: The Devil's Daughter oferuje ciekawa mieszankę rozwiązań z różnych gier. Śledzenie i spacery po mieście przypominają nieco serię Assassin's Creed. W czasie zbierania dowodów pomaga między innymi coś w rodzaju trybu detektywa z Batmana: Arkham. Samo przesłuchiwanie zaś przypomina nieco L.A. Noire.

Najważniejsze jednak, że Sherlock Holmes: The Devil's Daughter nie prowadzi gracza za rączkę. System interpretacji poszlak wymusza na graczy samodzielne myślenie. Oznacza to, że zła interpretacja poszlak bądź niechlujnie poprowadzone śledztwo może doprowadzić do osądzenia niewinnego człowieka. W czasie gry zaś przyjdzie nam podjąć wiele wyborów moralnych. Przypomnijmy, że Sherlock Holmes: The Devil's Daughter zadebiutuje na rynku 10 czerwca 2016 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - najważniejsze elementy rozgrywki w obszernym materiale

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Sherlock Holmes: The Devil's Daughter - najważniejsze elementy rozgrywki w obszernym materiale