Gry   »   Aktualności   »   Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii

Aktualności

rss

Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii

2018.09.11//  J. Kruczek
Shadow of the Tomb Raider za kilka dni trafi w ręce graczy, a tym czasem w sieci pojawił się zalew recenzji. Do tej pory można było sobie wyrabiać opinię na temat nowych przygód Lary Croft na bazie udostępnionych przez twórców materiałów. Teraz można zobaczyć co o grze sądzą recenzenci.
I wygląda na to, że otrzymamy bardzo dobre zwieńczenie trylogii. Większość recenzji jest zachowana w pozytywnym tonie, acz jak to zawsze bywa nie zabrakło pewnych minusów. Mimo to wszystkie recenzje łapią się w pułapie od 7/10 wzwyż.
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider

Najprościej powiedzieć, że Shadow of the Tomb Raider to po prostu więcej tego co oferowały poprzednie odsłony. Pochwały zgarnia inny balans rozgrywki. Położono nacisk na skradanie się, więc otwarte starcia nie występują tak często jak wcześniej przez co się nie nudzą. Dużym plusem określa się eksplorację i rozbudowany świat.
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider

Najsłabszym punktem okazuje się fabuła, a w zasadzie jej prowadzenie pełne niedorzeczności narracji. Recenzenci doceniają oprawę graficzną oraz dodatkowe opcje do ustawiania poziomu trudności. Nie zabrakło jednak kilku błędów w warstwie technicznej, jak przydarzające się dziwne animacje. Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje 14 września na PC, PS4 oraz Xbox One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii