Gry   »   Aktualności   »   Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii

Aktualności

rss

Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii

2018.09.11//  J. Kruczek
Shadow of the Tomb Raider za kilka dni trafi w ręce graczy, a tym czasem w sieci pojawił się zalew recenzji. Do tej pory można było sobie wyrabiać opinię na temat nowych przygód Lary Croft na bazie udostępnionych przez twórców materiałów. Teraz można zobaczyć co o grze sądzą recenzenci.
I wygląda na to, że otrzymamy bardzo dobre zwieńczenie trylogii. Większość recenzji jest zachowana w pozytywnym tonie, acz jak to zawsze bywa nie zabrakło pewnych minusów. Mimo to wszystkie recenzje łapią się w pułapie od 7/10 wzwyż.
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider

Najprościej powiedzieć, że Shadow of the Tomb Raider to po prostu więcej tego co oferowały poprzednie odsłony. Pochwały zgarnia inny balans rozgrywki. Położono nacisk na skradanie się, więc otwarte starcia nie występują tak często jak wcześniej przez co się nie nudzą. Dużym plusem określa się eksplorację i rozbudowany świat.
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider
Shadow of the Tomb Raider

Najsłabszym punktem okazuje się fabuła, a w zasadzie jej prowadzenie pełne niedorzeczności narracji. Recenzenci doceniają oprawę graficzną oraz dodatkowe opcje do ustawiania poziomu trudności. Nie zabrakło jednak kilku błędów w warstwie technicznej, jak przydarzające się dziwne animacje. Shadow of the Tomb Raider zadebiutuje 14 września na PC, PS4 oraz Xbox One.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sniper Elite V2 Remastered w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Shadow of the Tomb Raider - pozytywne recenzje zwieńczenia trylogii