Gry   »   Aktualności   »   Shadow of The Tomb Raider - prezentacja miasta Paititi

Aktualności

rss

Shadow of The Tomb Raider - prezentacja miasta Paititi

2018.07.24//  J. Kruczek
Shadow of The Tomb Raider będzie zwieńczeniem trylogii o początkach młodej Lary Croft. Gracze z bacznością przyglądają się nowym informacjom, a twórcy starają się zaspokoić głód wiedzy. I tak w sieci pojawił się właśnie nowy obszerny gameplay.
Materiał o długości przeszło 9 minut prezentuje fragment rozgrywki, na którym Lara odkrywa miasto w sercu dżungli. Twórcy zaprezentowali między innymi eksplorację grobowca naszpikowanego licznymi pułapkami. Akcja materiału rozgrywa się w Paititi, czyli mieści ukrytym w dżungli, gdzie dotąd nie dotarła współczesna cywilizacja.
Shadow of The Tomb Raider
Shadow of The Tomb Raider Shadow of The Tomb Raider
Shadow of The Tomb Raider

Miasto zamieszkałe przez zapomnianą cywilizację będzie największym hubem w grze. Lokacja ma mieć otwartą strukturę i pozwoli graczom na chwile wytchnienia. Miasto ma być podzielone na dzielnice, w których znajdziemy wiele misji, często prowadzących do ukrytych krypt. Pojawi się w nim także ryneczek pozwalający na skorzystanie z handlu wymiennego.
Shadow of The Tomb Raider
Shadow of The Tomb Raider
Shadow of The Tomb Raider

Shadow of The Tomb Raider pozwoli wybrać oddzielne poziomy trudności dla różnych elementów, jak walka, zagadki czy eksploracja. Ciekawą opcją ma być też ustawienie języka napotkanych postaci. Możemy usłyszeć je w zrozumiałym języku bądź w ich własnej mowie, co zwiększy imersję. Przypomnijmy, że Shadow of The Tomb Raider zadebiutuje 14 września na PC, PS4 oraz Xbox One.
Shadow of The Tomb Raider
Shadow of The Tomb Raider
Shadow of The Tomb Raider

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Geralt trafił do Monster Hunter: WorldWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Shadow of The Tomb Raider - prezentacja miasta Paititi

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Shadow of The Tomb Raider - prezentacja miasta Paititi