Gry   »   Aktualności   »   Season Ticket - nowa usługa EA Sports dla fanów gier sportowych

Aktualności

rss

Season Ticket - nowa usługa EA Sports dla fanów gier sportowych

2011.08.04//  J. Kruczek
EA Sports uruchomiło nowy program lojalnościowy dla swoich graczy, który obejmie wszystkie gry sportowe wydawcy. Koncern już wcześniej zapowiadał rewolucję w temacie sportowych tytułów, które wychodzą cyklicznie i idealnie pasują do nowej formuły.
Season Ticket jest usługą wymagającą opłacenia abonamentu w wysokości 25 dolarów bądź 2000 punktów. Płatność dokonuje się raz na rok i pozwala ona na pełne wykorzystanie nowego programu, który obejmie konsole Playstation 3 i Xbox 360. Pierwszym i najważniejszym dobrodziejstwem Season Ticket będzie możliwość gry w nowe tytuły na trzy dni przed ich premierą.
FIFA 12 FIFA 12
FIFA 12 FIFA 12
FIFA 12 FIFA 12


Gracze otrzymają dostęp do pełnych wersji gier, w które będą mogli grać przez 3 dni. W dniu premiery dostęp do gry będzie blokowany do czasu zakupu produkcji. Wszystkie postępy w grze zostaną zachowane. Posiadacze Season Ticket będą też otrzymywali 20 procent zniżki na dodatki DLC oraz zestawy specjalnych narzędzi internetowych, pozwalających się dzielić z innymi swoimi wyczynami. Najważniejsze jednak, że osoby niechcące korzystać z Season Ticket nie będą pokrzywdzone. Podstawowe wersje gier nie będą w żaden sposób okrajane.
FIFA 12 FIFA 12
FIFA 12 FIFA 12
FIFA 12 FIFA 12
FIFA 12 FIFA 12
FIFA 12 FIFA 12
FIFA 12 FIFA 12

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Season Ticket - nowa usługa EA Sports dla fanów gier sportowych

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Season Ticket - nowa usługa EA Sports dla fanów gier sportowych