Gry   »   Aktualności   »   Saints Row: The Third - pierwsze szczegóły nowej produkcji

Aktualności

rss

Saints Row: The Third - pierwsze szczegóły nowej produkcji

2011.03.10//  J. Kruczek
Saints Row: The Third wraz zapowiedzią wywołało sporo emocji. Wszystko za sprawą nowości zapowiadanych przez twórców. Poprzednia edycja gry nie odniosła wielkiego sukcesu, dlatego postanowiono wprowadzić nieco nowości do marki żyjącej w cieniu kultowego GTA.
Studio Volition zdradziło pierwsze szczegóły na temat produkcji, która ma pchnąć życie w markę Saints Row. Przede wszystkim gracze wcielą się ponownie w bohatera znanego z poprzednich części. Tym razem jednak zwiedzimy zupełnie nowe miasto Stillwater, w którym bezapelacyjnie rządzi Ultor Corporation.
Saints Row: The Third Saints Row: The Third
Saints Row: The Third Saints Row: The Third
Saints Row: The Third Saints Row: The Third

W Saints Row: The Third zabraknie trybu multiplayer, w zamian pozostanie współpraca między graczami. Nie będzie też trzeba się martwić o jedzenie i picie oraz zabraknie konieczności brania narkotyków. Gracze otrzymają dostęp do sporej ilości ulepszeń broni. Ciekawostką będą specjalne pluskwy, które pozwolą przejąć zdalną kontrolę nad pojazdami. W miarę ulepszania broni będziemy mogli kontrolować nie tylko samochody, ale też czołgi czy śmigłowce. Pozwoli to na budowę zdalnej bomby, która rozniesie rywali na proch.

Saints Row: The Third Saints Row: The Third
W Saints Row: The Third zostanie zastosowany system poziomów, który pozwoli na rozwijanie postaci w sposób podobny do klasycznych gier RPG. Rolę punktów doświadczenia będzie pełnić szacunek na dzielnicy. Im większy tym więcej możliwości otrzyma postać. Gangi w grze będą posiadały unikatowe pojazdy, które będzie można ulepszać. Podkręcanie silników, dodatkowe spojlery i malowanie mają zwiększyć atrakcyjność rozgrywki. Także postacie będą modyfikowane, dzięki czemu gracz spersonalizuje swojego bohatera. Misje będzie można kończyć na różne sposoby, dla przykładu wyeliminowanie bazy wroga możemy zakończyć wysadzeniem budynku bądź przejęciem go. Saints Row: The Third zadebiutuje na rynku pod koniec roku na komputerach PC i konsolach Xbox 360 i Playstation 3.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Saints Row: The Third - pierwsze szczegóły nowej produkcji

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Saints Row: The Third - pierwsze szczegóły nowej produkcji