Gry   »   Aktualności   »   SOCOM 4: US Navy Seals - kolejna taktyczna strzelanka w drodze

Aktualności

rss

SOCOM 4: US Navy Seals - kolejna taktyczna strzelanka w drodze

2010.03.05//  J. Kruczek
Sony chce, aby Playstation 3 agresywniej zaatakowało rynek konsol dlatego bieżący rok ma obfitować w ekskluzywne tytuły na PS3. Dzisiaj oficjalnie zapowiedziano najnowszą odsłonę serii SOCOM: US Navy Seals. Za stworzeniem gry ponownie stanęło studio Zipper Interactive, które zrealizowało poprzednie odsłony serii.
SOCOM 4: US Navy Seals ma być nastawiony na kampanię dla pojedynczego gracza i cała rozgrywka będzie się kręcić wokół wciągającego scenariusza. Tak przynajmniej zapowiadają twórcy gry. W najnowszym SOCOM nie zabraknie co prawda trybu multiplayer, ale jak dotąd twórcy nie przywiązują do niego większej wagi. W ręce graczy wraz z zapowiedzią trafiły pierwsze screeny, trailer oraz dość dużo informacji na temat samej rozgrywki.
SOCOM 4: US Navy Seals SOCOM 4: US Navy Seals
SOCOM 4: US Navy Seals SOCOM 4: US Navy Seals
SOCOM 4: US Navy Seals SOCOM 4: US Navy Seals

Gracz wcieli się w dowódcę pięcioosobowego zespołu do zadań specjalnych, w skład którego wejdzie dwóch zachodnich żołnierzy oraz dwóch południowokoreańskich wojaków. Piątą postacią będzie tajemnicza kobieta o pseudonimie "Czterdziestka piątka". Odział zostanie wysłany na misję w okolice Cieśniny Malakka, gdzie grupa rewolucyjna Naga dziesiątkuje oddziały NATO.

W grze wszystkie cut-scenki mają zostać specjalnie wyreżyserowane i wykonane w oparciu o technologię z Uncharted 2. Misja będzie trwała sześć dni, co się przełoży na 14 zadań zajmujących około 12 godzin rozgrywki. Akcja rozegra się w Południowej Korei a gracze napotkają zróżnicowany teren od plaż przez dżunglę aż do miasteczek. SOCOM 4: US Navy Seals ma być bardziej przystępny dla nowych graczy, mimo to twórcy zapewniają, ze gra będzie strategią wojenną a nie zwykłą strzelanką.

Jak przystało na grę taktyczną, gracz będzie mógł dowodzić oddziałem w czasie rzeczywistym. Po uruchomieniu trybu Command włączy się specjalny widok taktyczny, który spowolni czas i pozwoli zaplanować strategię działania. SOCOM 4: US Navy Seals zostanie wydany jesienią 2010 na konsolę Playstation 3. 
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
SOCOM 4: US Navy Seals - kolejna taktyczna strzelanka w drodze

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   SOCOM 4: US Navy Seals - kolejna taktyczna strzelanka w drodze