Gry   »   Aktualności   »   Ruszyły prace nad GTA 6. Tokio miało być jednym z miejsc akcji w przeszłości serii

Aktualności

rss

Ruszyły prace nad GTA 6. Tokio miało być jednym z miejsc akcji w przeszłości serii

2016.03.30//  J. Kruczek
Grand Theft Auto 6 już powstaje. Takie informacje pojawiły się w sieci. Serwis TechRadar podając się na swoich informatorów opublikował ciekawe informacje o GTA. Według magazynu Rockstar rozpoczął wstępne prace nad szóstą odsłoną kultowej serii.

Jak na razie rozpoczęto wstępne prace, co oznacza, że do ewentualnej zapowiedzi jeszcze daleko. Deweloper podobno nie zdecydował jeszcze w jakich realiach osadzi nową odsłonę. A to oznacza, że jakiekolwiek konkrety nie pojawią się zbyt szybko.
GTA V
GTA V GTA V
GTA V

TechRadar zdradził też ciekawą informację odnośnie historii marki. Okazuje się, że Rockstar planował przenieść akcję do Tokyo. Taka odsłona miała się pojawić między GTA 3 oraz Vice City. Pracownicy studia nawet pojechali do Japonii wykonać wstępne fotografie, ale pomysł okazał się zbyt ambitny.

Jak się okazało system dróg był za bardzo rozbudowany dla GTA. Co więcej przeniesienie akcji do Japonii oznaczałoby konieczność zaprojektowania od zera wszystkich fikcyjnych marek pojawiających się w grze. Ciężko powiedzieć czy GTA 6 zmieni miejsce akcji. Na pewno serii taki powiew świeżości zrobiłby dobrze. Nawet nie chodzi o Japonię, ale może targana wojnami narkotykowymi Ameryka Środkowa i Południowa?
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V
GTA V

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ruszyły prace nad GTA 6. Tokio miało być jednym z miejsc akcji w przeszłości serii

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Ruszyły prace nad GTA 6. Tokio miało być jednym z miejsc akcji w przeszłości serii