Gry   »   Aktualności   »   RollerCoaster Tycoon World - twórcy reagują na krytykę i naprawiają grafikę

Aktualności

rss

RollerCoaster Tycoon World - twórcy reagują na krytykę i naprawiają grafikę

2015.03.22//  J. Kruczek
RollerCoaster Tycoon World może się wydawać na pierwszy rzut oka tylko gierką dla dzieci, ale w efekcie jest jedną z najbardziej oczekiwanych produkcji. Wielu graczy wychowało się na tej serii i najnowsza odsłona wzbudza wiele emocji.
Niestety pierwszy pokaz wywołał falę krytyki. Wszystko za sprawą oprawy graficznej pokazanej w zwiastunie. Studio Area 52 Games postanowiło wyposażyć grę w dość ubogą grafiką, która stylem może nawiązywała do pierwowzorów, ale nie tego oczekiwano po strategii tworzonej w 2015 roku.
RollerCoaster Tycoon World
RollerCoaster Tycoon World RollerCoaster Tycoon World
RollerCoaster Tycoon World

RollerCoaster Tycoon World po pierwszej prezentacji zebrał tak dużo negatywnych opinii, że twórcy postanowili mocno zmodyfikować grafikę. Warto odnotować, iż pierwszy zwiastun powstał na bazie gry w wersji pre-alpha. Co więcej była ona oparta o silnik Unity 4.6, a dalsze prace będą trwały na silniku w wersji 5. To pozwoli uzyskać znacznie wyższy poziom grafiki.

RollerCoaster Tycoon World
Deweloper założył sobie nowe cele. Przede wszystkim grafika ma pójść w bardziej realistycznym kierunku. Twórcy chcą, aby atrakcje wyglądały tak jak w rzeczywistości. Wszystko ma być znacznie bardziej dopracowane i oferować wysoki poziom szczegółów. Reakcja na krytykę spotkała się z szybką reakcją nie bez powodu. Poprzednie gry z serii były wielkimi hitami i sprzedawały się w milionach. RollerCoaster Tycoon World stoi przed ciężkim wyzwaniem kontynuowania sukcesów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
RollerCoaster Tycoon World - twórcy reagują na krytykę i naprawiają grafikę

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   RollerCoaster Tycoon World - twórcy reagują na krytykę i naprawiają grafikę