Gry   »   Aktualności   »   Risen 3: Titan Lords - nadchodzi kolejna odsłona sagi RPG

Aktualności

rss

Risen 3: Titan Lords - nadchodzi kolejna odsłona sagi RPG

2014.02.23//  J. Kruczek
Miłośnicy gatunku RPG będą w najbliższym czasie mocno rozpieszczani. Deweloperzy szykują kontynuację kilku najbardziej popularnych cykli, a jedną z nich będzie Risen 3: Titan Lords. Informacje o grze wypłynęły przez przypadek, ale w związku z przeciekiem twórcy postanowili zdradzić szczegóły.
Risen 3: Titan Lords będzie trzecią odsłoną niezwykle popularnego cyklu RPG. Niestety osoby liczące na tytuł nowej generacji nieco się rozczarują. Produkcja powstaje z myślą o pecetach i konsolach Playstation 3 oraz Xbox 360. W planach nie ma wersji na next-geny, ponieważ studio Piranha Bytes wykorzystało silnik z poprzedniej odsłony. Został on podrasowany, ale nie nadaje się do użycia na nowych konsolach.
Risen 3: Titan Lords Risen 3: Titan Lords...
Risen 3: Titan Lords ...zaserwuje graczom nowe przygody...
Risen 3: Titan Lords ...w popularnym universum

Takie posunięcie może nie być zadowalające dla części graczy, ale ma swoje plusy. Przede wszystkim twórcy pracowali na znanej sobie technologii, co oznacza że w kwestii grafiki nie powinniśmy mieć do czynienia z żadnymi niedociągnięciami.
W kwestii walk twórcy opracowali system oparty o cztery typy ruchów oraz nieskomplikowane kombosy i blokowanie ciosów przeciwników. W walce pomogą graczowi członkowie drużyny. Pojawią się różne rodzaje broni, w tym palna oraz czary bojowe.
Risen 3: Titan Lords
Risen 3: Titan Lords
Risen 3: Titan Lords

Risen 3: Titan Lords rozpocznie się od prologu, w którym otrzymamy w pełni rozwiniętą postać. Po jego przejściu gracze cofną się do początku historii i będą kierowali postacią na pierwszym poziomie. Większość świata gry ma przypominać Średniowieczną Europę, choć nie zabraknie kilku bardziej tropikalnych lokacji. Bohater historii zwiedzi zarówno świat żywych, jak i umarłych, a gracz będzie mógł umacniać jego człowieczeństwo bądź pchać go w demoniczną stronę. Risen 3: Titan Lords zadebiutuje na rynku w sierpniu i zostanie pozbawiony narzędzi moderskich, acz pojawią się dodatki DLC.

Risen 3: Titan Lords
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Risen 3: Titan Lords - nadchodzi kolejna odsłona sagi RPG

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Risen 3: Titan Lords - nadchodzi kolejna odsłona sagi RPG