Gry   »   Aktualności   »   Risen 3: Blazing Oceans - wyciekły informacje o produkcji nowego RPG

Aktualności

rss

Risen 3: Blazing Oceans - wyciekły informacje o produkcji nowego RPG

2013.04.19//  J. Kruczek
Studio Piranha Bytes pracuje nad grą Risen 3: Blazing Oceans. Tak wynika z nieoficjalnych wieści pojawiających się w sieci. Trzecia odsłona popularnego cyklu RPG jest dla większości fanów marki sprawą oczywistą. Plotki zdają się potwierdzać przekonanie graczy.
Informacje o grze wypłynęły od niemieckiej firmy Dluxe Media, która poinformowała o zaangażowaniu w ścieżkę dźwiękową. Wpis o pracach pojawił się na profilu facebookowym firmy. Oczywiście szybko został on usunięty, ale gracze natychmiast podłapali wyciek. Sama nazwa Risen 3: Blazing Oceans pojawiała się już wcześniej, co nadaje autentyczności najnowszym doniesieniom.
Risen
Risen Risen
Risen


Nazwa daje też nadzieję na kontynuację pirackich klimatów, które ostatnio nabrały na popularności. Możliwe, że twórcy oddadzą w ręce graczy własny statek, który będą mogli rozwijać. Risen należy do grupy najpopularniejszych i najbardziej znanych marek RPG. Seria wywodzi się z marki Gothic, za którą odpowiadało studio Piranha Bytes. Zawirowania prawne sprawiły, że deweloper stracił prawa do serii i postanowił wypromować nową markę. Najnowsza część serii zapewne powtórzy popularność poprzednich odsłon.
Risen
Risen Risen
Risen
Risen
Risen
Risen

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Risen 3: Blazing Oceans - wyciekły informacje o produkcji nowego RPG

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Risen 3: Blazing Oceans - wyciekły informacje o produkcji nowego RPG