Gry   »   Aktualności   »   Red Dead Redemption 2 - pocztówki z lokacji w grze

Aktualności

rss

Red Dead Redemption 2 - pocztówki z lokacji w grze

2018.09.18//  J. Kruczek
Rockstar Games opublikował nowe obrazki z Red Dead Redemption 2. Zaprezentowano je w formie pocztówek z wybranych lokacji. Przy okazji zdradzono też czym się będą charakteryzować niektóre miejsca odwiedzane w grze.
Na pocztówkach nie zaprezentowano wszystkich lokacji. Twórcy zapowiadają bardzo obszerny i szczegółowy świat, w którym przyjdzie nam odwiedzić całą masę ciekawych miejsc. Podróż po wirtualnym Dzikim Zachodzie zaczniemy 26 października na Playstation 4 oraz Xbox One.
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2 Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Jeżeli chodzi o lokacje to prezentują się następująco. Valentine, to hałaśliwe i niespokojne miasteczko słynące z aukcji bydła. Annesburg to osada górnicza zamieszkała przez biednych górników. Saint Denis jest wielkim wielokulturowym miastem leżącym na najważniejszym szlaku handlowym. Mount Hagen jest najwyższym szczytem łańcucha górskiego Grizzlies.
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2
Red Dead Redemption 2

Rhodes jest zadbanym miasteczkiem będącym miejsce konfliktu dwóch dużych rodzin plantatorów. Strawberry jest osadą drwali, którą burmistrz chce przerobić na ośrodek turystyczny. Ostatnią ujawnioną lokacją jest Pagras, czyli mała wioska leżąca na bagnach Bayou Nwa.

Red Dead Redemption 2
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Metro Exodus - klimatyczne introWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Red Dead Redemption 2 - pocztówki z lokacji w grze

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Red Dead Redemption 2 - pocztówki z lokacji w grze