Gry   »   Aktualności   »   Ray Cox zdobył 1 mln punktów Gamerscore! To jest uzależnienie

Aktualności

rss

Ray Cox zdobył 1 mln punktów Gamerscore! To jest uzależnienie

2014.03.14//  J. Kruczek
Myślicie, że jesteście maniakami gier, a rodzina wpiera Wam uzależnienie i chorobę psychiczną? Jeżeli tak to pokażcie bliskim profil użytkownika Stallion83 z platformy Xbox Live. Ten gość właśnie pobił najbardziej niezwykły rekord świata.
Zobacz także: Co ciekawego w świecie konsol »Ray Cox dzierżył do tej pory Rekord Guinnessa jako posiadacz najwyższej w historii ilości punktów Gamerscore. Jednak to nie wystarczyło graczowi pochodzącemu z Knoxville w stanie Tennesse. Ray grał dalej i windował swój wynik ciągle w górę. Tym sposobem jako pierwszy człowiek w historii uzyskał wynik jednego miliona punktów Gamerscore.
Stallion83 Stallion83 pokazał...
Stallion83 ...że dla graczy nie ma rzeczy niemożliwych...
Stallion83 ...i zdobył 1 mln Gamerscore

Czym są punktu Gamerscore i co oznacza ten wynik? Posiadacze Xboxów wiedzą, że są to punkty przyznawane za osiągnięcia w grach. Ukończenie danego tytułu w 100% wymaga właśnie zaliczenia wszystkich osiągnięć, zaś wynik punktowy pokazuje w skrócie dorobek gracza. Zdobycie miliona punktów przy założeniu, że Ray sam korzystał z konta oznacza, że ten gracz naprawdę nie ma życia i przyjaciół.

Gracze już obliczyli jak musiała wyglądać gra w wykonaniu Raya. Wynik miliona punktów daje w uśrednieniu 1000 gier bez dodatków DLC. Te musiały zostać ukończone przez 8 lat i 3 miesiące. To zaś przekłada się na ukończenie pojedynczej gry w 3 dni. No cóż pozostaje nam pogratulować osiągnięcia i życzyć kolejnych sukcesów. przynajmniej na tym polu Rayowi idzie wyśmienicie.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Ray Cox zdobył 1 mln punktów Gamerscore! To jest uzależnienie

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

  • Wybór materaca nigdy nie powinien być kwestią przypadku. Nowoczesne produkty pozwalają poprawić...

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Ray Cox zdobył 1 mln punktów Gamerscore! To jest uzależnienie