Gry   »   Aktualności   »   RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą

Aktualności

rss

RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą

2018.06.07//  J. Kruczek
RAGE 2 ma poprawić największe bolączki pierwszej części. Przede wszystkim w grze mamy otrzymać znacznie bogatszy świat oraz większy nacisk na fabułę. Pierwowzór pod tymi względami nieco kulał.
Reżyser RAGE 2, Tim Willits podzielił się informacjami na temat swoich planów. Przede wszystkim deweloper zmienił podejście do gry. Ta ma teraz wprowadzić gracza w rozbudowana fabułę oferująca wiele ciekawych dialogów i zadań pobocznych. Historia pomoże rozbudować cały świat gry, w którym tkwi naprawdę potężny potencjał.
RAGE 2
RAGE 2 Rage 2 - zajawki
RAGE 2

Świat gry poważnie się zmieni. RAGE 2 nie będzie ponury i szary, jak nauczyły nas filmy choćby z serii Mad Max. Tutaj zobaczymy ludzkość podnosząca się po kataklizmie. Świat to nie tylko pustynia, ale też lasy, bagna i łąki. Ludzie zaś znają inne kolory niż brązowy i czerwony. A to oznacza, że zobaczymy osady tętniące życiem różnych barw.
RAGE 2
RAGE 2
RAGE 2

Inteligencja postaci niezależnych ma owocować dynamicznymi zmianami w świecie gry. Ma on żywo reagować na działania gracza. Co więcej NPC mają wchodzić w reakcje między sobą także bez obecności gracza. Oznacza to, że możemy na przykład natknąć się na spontaniczną potyczkę gangów. RAGE 2 zapowiada się naprawdę ciekawie. Premiera gry na PC, PS4 oraz Xbox One ma mieć miejsce początkiem 2019 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą