Gry   »   Aktualności   »   RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą

Aktualności

rss

RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą

2018.06.07//  J. Kruczek
RAGE 2 ma poprawić największe bolączki pierwszej części. Przede wszystkim w grze mamy otrzymać znacznie bogatszy świat oraz większy nacisk na fabułę. Pierwowzór pod tymi względami nieco kulał.
Reżyser RAGE 2, Tim Willits podzielił się informacjami na temat swoich planów. Przede wszystkim deweloper zmienił podejście do gry. Ta ma teraz wprowadzić gracza w rozbudowana fabułę oferująca wiele ciekawych dialogów i zadań pobocznych. Historia pomoże rozbudować cały świat gry, w którym tkwi naprawdę potężny potencjał.
RAGE 2
RAGE 2 Rage 2 - zajawki
RAGE 2

Świat gry poważnie się zmieni. RAGE 2 nie będzie ponury i szary, jak nauczyły nas filmy choćby z serii Mad Max. Tutaj zobaczymy ludzkość podnosząca się po kataklizmie. Świat to nie tylko pustynia, ale też lasy, bagna i łąki. Ludzie zaś znają inne kolory niż brązowy i czerwony. A to oznacza, że zobaczymy osady tętniące życiem różnych barw.
RAGE 2
RAGE 2
RAGE 2

Inteligencja postaci niezależnych ma owocować dynamicznymi zmianami w świecie gry. Ma on żywo reagować na działania gracza. Co więcej NPC mają wchodzić w reakcje między sobą także bez obecności gracza. Oznacza to, że możemy na przykład natknąć się na spontaniczną potyczkę gangów. RAGE 2 zapowiada się naprawdę ciekawie. Premiera gry na PC, PS4 oraz Xbox One ma mieć miejsce początkiem 2019 roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sniper Elite V2 Remastered w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   RAGE 2 z bogatszym światem i rozbudowaną fabułą