Gry   »   Aktualności   »   Pro Evolution Soccer 2019 - oficjalna zapowiedź piłkarskiej gry

Aktualności

rss

Pro Evolution Soccer 2019 - oficjalna zapowiedź piłkarskiej gry

2018.05.10//  J. Kruczek
Pro Evolution Soccer 2019 został oficjalnie zapowiedziany przez Konami. Najnowsza odsłona piłkarskiej serii pojawi się na rynku w sierpniu i będzie dostępna na PS4, Xbox One oraz PC.
Premiera Pro Evolution Soccer 2019 została zaplanowana na 30 sierpnia bieżącego roku. Tytuł będzie pierwszym, który nie pojawi się na past-genach. Konami zrezygnowało z przygotowywania oddzielnej okrojonej odsłony serii. Twarzą podstawowej edycji gry będzie Philippe Coutinho z FC Barcelony. Wizerunek zawodnika znajdzie się na okładce podstawowej wersji.
Pro Evolution Soccer 2019
Pro Evolution Soccer 2019 Pro Evolution Soccer 2019
Pro Evolution Soccer 2019

W sprzedaży pojawią się też dwie edycje specjalne. Pierwszą z nich będzie David Beckham Edition, a drugą Legend Edition. W obu wypadkach dostaniemy kilka cyfrowych dodatków do wykorzystania w grze. Pro Evolution Soccer 2019 ma zaoferować nowe licencjonowane ligi. Niestety Konami nie zdradziło na razie o jakie chodzi.

Pro Evolution Soccer 2019
Pro Evolution Soccer 2019
Twórcy dogłębnie przebudowali tryb myClub. Pojawią się w nim między innymi zawodnicy o wysokich osiągach, którzy będą podnosić statystyki na ograniczony czas. Będą oni wybierani na podstawie osiągnięć z minionego tygodnia. Pojawią się legendarni piłkarze oraz cotygodniowe mecze w ramach PES League. W nich będziemy rywalizować z innymi graczami. Całość dopełnią nowe animacje, zmiany w fizyce oraz poprawiona grafika. Zgodnie z oczekiwaniami nie mamy do czynienia z rewolucją, ale solidną ewolucją.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Pro Evolution Soccer 2019 - oficjalna zapowiedź piłkarskiej gry

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Pro Evolution Soccer 2019 - oficjalna zapowiedź piłkarskiej gry