Gry   »   Aktualności   »   Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire! RPG zgarnia świetne recenzje

Aktualności

rss

Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire! RPG zgarnia świetne recenzje

2018.05.09//  J. Kruczek
Pillars of Eternity II: Deadfire zadebiutował dziś na rynku. To oznacza, że fani gier RPG mogą sięgnąć po nowy tytuł zapewniający im klasyczna zabawę.
W sieci pojawiły się pierwsze recenzje Pillars of Eternity II: Deadfire. Wygląda na to, że Obsidian Entertainment nie zawiódł oczekiwań graczy i dostarczył kolejną solidną grę RPG. Na tę chwilę gra może się pochwalić średnią 88 punktów w serwisie Metacrtic.
Pillars of Eternity II: Deadfire
Pillars of Eternity II: Deadfire Pillars of Eternity II: Deadfire
Pillars of Eternity II: Deadfire

Recenzenci chwalą między innymi wciągająca historię, imponujący świat, przyjemny crafting oraz rozbudowaną personalizację postaci. Bardzo dobrze wypada także oprawa graficzna i poprawki w systemie walki. Jak przyzwyczaił nas Obsidian gra na początek ma kilka błędów technicznych oraz cierpi na lekkie spadki płynności. Nie są to jednak problemy, których nie da się naprawić patchami. Ogólnie tytuł nie powinien sprawiać większych problemów.
Pillars of Eternity II: Deadfire
Pillars of Eternity II: Deadfire
Pillars of Eternity II: Deadfire

Z pewnością Pillars of Eternity II: Deadfire jest idealną propozycją dla miłośników gatunku. Nieco problemów mogą mieć początkujący gracze nie mający doświadczenia z klasycznymi grami RPG. Oni będą musieli ogarnąć bardzo dużo mechanik nie znanych z innych gier.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire! RPG zgarnia świetne recenzje

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Premiera Pillars of Eternity II: Deadfire! RPG zgarnia świetne recenzje