Gry   »   Aktualności   »   Polskie Get Even wykorzysta kontrolery wirtualnej rzeczywistości

Aktualności

rss

Polskie Get Even wykorzysta kontrolery wirtualnej rzeczywistości

2014.04.04//  J. Kruczek
Get Even jest polska produkcją, która już wywołała spore zamieszanie na rynku gier. Produkcja gliwickiego studia The Farm 51 wykorzystuje niezwykłą technologię odtwarzania grafiki 3D na bazie fotografii prawdziwych miejsc.
Get Even zaserwuje nam więc lokacje dosłownie wyjęte z rzeczywistości. Okazuje się jednak, że to nie koniec genialnych pomysłów polskiego dewelopera. Ostatnio notujemy spory wzrost zainteresowania hełmami wirtualnej rzeczywistości. Coraz więcej osób zwraca uwagę na okulary wizyjne pozwalające wejść w wirtualny świat i wielkie koncerny zaczynają inwestować w tę technologię.
Get Even Get Even będzie...
Get Even ...pod wieloma wzgledami...
Get Even ...grą rewolucyjną

Niedawno Facebook zapłacił 2 miliardy dolarów za wykupienie Oculus Rift. Sony zaprezentowało po raz pierwszy Project Morpheus, a plotki mówią o hełmie wirtualnej rzeczywistości od Microsoftu. Na rynku widać poważne ruchy i na razie jedynie deweloperzy byli oszczędni w wyrazach ekscytacji.
The Farm 51 postanowiło jednak publicznie wyrazić swoją ekscytację i plany. Deweloper ogłosił, że chce przy Get Even skorzystać z wszystkich dostępnych nowinek technologicznych. Jedną z nich będzie właśnie skorzystanie z urządzeń wirtualnej rzeczywistości. Twórcy zapewniają, że już pierwsze efekty połączenia gry z urządzeniami VR są fascynujące. Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to Get Even może się stać wyznacznikiem nowego gatunku gier. Trzymamy więc kciuki za projekt.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polskie Get Even wykorzysta kontrolery wirtualnej rzeczywistości

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale ExtremeDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Polskie Get Even wykorzysta kontrolery wirtualnej rzeczywistości