Gry   »   Aktualności   »   Polacy zdobyli mistrzostwo w Counter-Strike: Global Offensive na IEM Katowice

Aktualności

rss

Polacy zdobyli mistrzostwo w Counter-Strike: Global Offensive na IEM Katowice

2014.03.17//  J. Kruczek
Tegoroczny turniej IEM Katowice był największą imprezą w historii polskiej sceny eSportu. Tym bardziej cieszy nas sukces polskiej ekipy grającej w Counter-Strike: Global Offensive. Nasi rodacy uczestniczący w cyklu EMS One zwyciężyli finałowe starcie i zdobyli tytuł mistrzowski.
Finałowy turniej cyklu odbył się gościnnie podczas Intel Extreme Masters, ale nie został zepchnięty w cień. Pojedynek w Counter-Strike: Global Offensive został rozegrany na 50-metrowej scenie, a rozgrywkom przyglądało się nawet 10 tysięcy osób. Transmisja z finału była oglądana przez kilkaset tysięcy osób na całym świecie.
Intel Extreme Masters Virtus Pro...
Intel Extreme Masters pokonali w finale ekipę...
Intel Extreme Masters ...uchodzącą za najlepszą na świecie

Polska drużyna Virtus Pro starła się w finale ze szwedzką ekipą Ninjas In Pyjamas. Nasi zawodnicy pokazali się z najlepszej strony i zwyciężyli z wynikiem 2:0. Osiągniecie jest tym bardziej znaczące, ponieważ NIP jest uznawane od dawna za najlepszą na świecie ekipę grającą w Counter-Strike: Global Offensive.
Zobacz także: Jaką mysz wybrać do grania? »Virtus Pro składa się głównie z weteranów, którzy powrócili do eSportu specjalnie z myślą o katowickim turnieju. Jednak nasi rodacy nie mieli zapewnionego udziału i najpierw musieli przejść długie i żmudne kwalifikacje. Polacy przeszli przez turniej niczym błyskawica i za zwycięstwo zgarnęli około 300 tysięcy złotych. W skład zwycięskiej ekipy weszli: Paweł "byali" Bieliński, Filip "Neo" Kubski, Jarosław "pasha" Jarzębowski, Janusz "snax" Pogorzelski, Wiktor "TaZ" Wojtas. Gratulujemy chłopakom sukcesu.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Polacy zdobyli mistrzostwo w Counter-Strike: Global Offensive na IEM Katowice

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Polacy zdobyli mistrzostwo w Counter-Strike: Global Offensive na IEM Katowice