Gry   »   Aktualności   »   Paranoid - nowa psychodeliczna produkcja twórców Agony

Aktualności

rss

Paranoid - nowa psychodeliczna produkcja twórców Agony

2018.11.06//  J. Kruczek
Polskie studio Madmind Studios odpowiedzialne za grę Agony zapowiedziało swój nowy projekt. A będzie nim gra Paranoid, która zaserwuje graczom psychodeliczne doświadczenia.
Fabuła Paranoid skupi się na losach 31-letniego Patricka Calmana. Jego rodzice zostali brutalnie zamordowani, a siostra zaginęła w niewyjaśnionych okolicznościach. Bohater w związku z wydarzeniami popada w paranoję, a po 13 latach od tych dramatów odbiera telefon od kobiety podającej się za jego siostrę.
Paranoid
Paranoid Paranoid
Paranoid

Gracze spróbują rozwiązać zagadkę przeszłości, co oznacza konieczność opuszczenia domu. I tu pojawia się problem, bowiem wyjście na zewnątrz nie będzie łatwe. Po pomieszczeniach będą się błąkać kreatury z koszmaru, a gracz choć będzie mógł z nimi zawalczyć to chwila nieuwagi będzie kosztować go życie bohatera.
Twórcy zapowiadają poruszającą opowieść i mroczny klimat. Brutalność, nagość i narkotyki będą motywem przewodnim, a cała historia może się skończyć na jeden z trzech sposobów. Na razie nie znamy większej ilości szczegółów.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Forza Street w debiutanckim zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Paranoid - nowa psychodeliczna produkcja twórców Agony

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Paranoid - nowa psychodeliczna produkcja twórców Agony