Gry   »   Sprzęt do grania   »   PS Vita - płatne przeniesienie gier z PSP! Gracze zapłacą za własne gry jeszcze raz

Sprzęt do grania

rss

PS Vita - płatne przeniesienie gier z PSP! Gracze zapłacą za własne gry jeszcze raz

2011.11.14//  J. Kruczek
Sony zapowiadało już wcześniej możliwość przenoszenia gier z konsoli PSP na nową platformę PS Vita. Informacja ta ucieszyła graczy, ponieważ dzięki takiemu rozwiązaniu będą mogli grać w posiadane gry na nowej konsoli. Okazuje się, że japoński producent zdecydował się na dość chamskie rozwiązanie.
Koncern chce pobierać za UMD Passport opłaty, co oznacza, że gracze będą musieli ponownie zapłacić za posiadane już gry na dyskach UMD. Co więcej koszt przeniesienia gry nie będzie stały. Sony uzależniło kwoty za przeniesienie od konkretnych tytułów. Średnio UMD Passport ma kosztować 13 dolarów, czyli około 42 złote, ale w przypadku najbardziej popularnych tytułów kwota ta będzie zapewne wyższa.
PS Vita PS Vita
PS Vita PS Vita
PS Vita PS Vita


UMD Passport początkowo został zapowiedziany na rynek japoński, ale usługa obejmie wszystkie rynki. Docelowo gracze będą mogli przenieść przeszło 200 gier z PSP na PS Vita. Do zarejestrowania gry w PSN jest potrzebna stara konsola, która pobierze aplikację i zarejestruje grę w usługach Sony. Następnie po opłaceniu transferu będziemy mogli pobrać grę w wersji cyfrowej na PS Vita. Pozostaje tylko pytanie czy warto płacić za grę, której właścicielem już się jest. Większość graczy wybierze chyba wariant ukończenia produkcji na starej wersji konsoli.
PS Vita PS Vita
PS Vita PS Vita
PS Vita PS Vita
PS Vita PS Vita
PS Vita PS Vita
PS Vita PS Vita

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
PS Vita - płatne przeniesienie gier z PSP! Gracze zapłacą za własne gry jeszcze raz

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

  • Po zeszłorocznym sukcesie, ASICS wprowadza na rynek nowy, ulepszony NOVABLAST 2 z jeszcze lepszą...

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Sprzęt do grania   »   PS Vita - płatne przeniesienie gier z PSP! Gracze zapłacą za własne gry jeszcze raz