Gry   »   Aktualności   »   Operation Flashpoint: Red River - Codemasters zdradza pierwsze szczegóły produkcji

Aktualności

rss

Operation Flashpoint: Red River - Codemasters zdradza pierwsze szczegóły produkcji

2010.08.07//  J. Kruczek
Operation Flashpoint: Red River został oficjalnie potwierdzony przez Codemasters i co ważniejsze wydawca zaprezentował pierwsze obrazki i zdradził szczegóły dotyczące produkcji. Wygląda na to, ze Operation Flashpoint zdecydowanie odwraca się od realizmu znanego z pierwszej części.
Sion Lenton z Codemasters stwierdził, że ważniejsze jest zadowolenie liczniejszej grupy graczy, ponieważ gry mają się sprzedawać w dużych ilościach a nie trafiać do wąskiej grupki fanatyków. Wygląda na to, że najnowsza gra z serii Operation Flashpoint zwróci się w kierunku bardziej arcade'owym.
Operation Flashpoint: Red River Operation Flashpoint: Red River
Operation Flashpoint: Red River Operation Flashpoint: Red River
Operation Flashpoint: Red River Operation Flashpoint: Red River

Operation Flashpoint: Red River ma być znacznie bardziej przystępna dla zwykłych graczy, przy zachowaniu minimalnie większego realizmu niż w serii Call of Duty czy Battlefield. Akcja Operation Flashpoint: Red River przeniesie graczy do Tadżykistanu znajdującego się niedaleko Chin. Przeniesienie fabuły w nowe miejsce pozwoli na zastosowanie znacznie bardziej urozmaiconych terenów.
Fabuła Red River będzie podzielona na trzy akty, a Codemasters nie kryje, ze wzorowało się na współczesnych filmach wojennych. Twórcy chcą nadać grze bardziej ludzki charakter, czemu posłużą komentarze towarzyszy broni, czy ekwipunek ulegający podniszczeniu. Gra będzie bardziej przystępna dla zwykłych graczy, dzięki szeregom pomocy w celowaniu, czy ułatwionym systemie wydawania rozkazów. Codemasters zapewnia jednak, że ułatwienia będzie można wyłączać nadając grze bardziej symulacyjnego charakteru.

Gracze otrzymają tryb kooperacji, a żołnierze po raz pierwszy będą podzieleni na klasy i będą zbierać punkty doświadczenia. Niestety gra zostanie pozbawiona trybu online, w zamian ma posiadać bogatą fabułę i wysoką grywalność. Operation Flashpoint: Red River zadebiutuje na rynku w przyszłym roku na konsole Xbox 360 i Playstation 3 oraz na komputery PC.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Operation Flashpoint: Red River - Codemasters zdradza pierwsze szczegóły produkcji

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...


Do góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Operation Flashpoint: Red River - Codemasters zdradza pierwsze szczegóły produkcji