Gry   »   Aktualności   »   Obcy powróci w grze studia Cold Iron

Aktualności

rss

Obcy powróci w grze studia Cold Iron

2018.01.18//  J. Kruczek
Cold Iron jest studiem założonym przez weteranów Cryptic Studio. Zespół utalentowanych i doświadczonych programistów zapowiedział właśnie swoją najnowszą produkcję. A mianowicie deweloper szykuje nową grę w universum Obcego.
Na razie nie znamy szczegółów produkcji, ale wiemy, że dostaniemy sieciową strzelankę osadzoną w kultowym świecie terroryzowanym przez ksenomorfy. Informacje o grze zostały ujawnione przy okazji informacji o wykupieniu studia Cold Iron przez firmę FoxNext Games.
Alien Izolacja
Alien Izolacja Alien Izolacja
Alien Izolacja

Nowa gra w universum Obcego trafi na konsole Xbox One i PS4 a także na komputery PC. Póki co to jedyne detale. Patrząc jednak na dotychczasowe dokonania pracowników studia możemy się spodziewać czegoś na wzór Warframe badź serii Destiny. Możemy też liczyć na wiele nawiązań do filmów. FoxNext Games jest gamingowym działem wytwórni 20st Century Fox, która to została wykupiona przez Disneya. Dewloper będzie więc mógł korzystać w pełni z filmowej licencji. Mamy nadzieję, że powstanie gra klimatyczna i dobra, a okropny stworek przypominający Colonial Marines.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Far Cry 5: Zombie atakują - zapowiedź rozszerzeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Obcy powróci w grze studia Cold Iron

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Kultura

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Obcy powróci w grze studia Cold Iron