Gry   »   Aktualności   »   Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście

Aktualności

rss

Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście

2018.08.23//  J. Kruczek
Ubisoft wyciągnął cenne lekcje z premier ostatnich odsłon serii Assassin's Creed. Coroczne premiery niemal zabiły tę markę, a dłuższa przerwa pozwoliła zaserwować graczom innowacyjną odsłonę w postaci Origins. Teraz nadchodzi premiera gry Assassin's Creed: Odyssey.
I jak się okazuje Assassin's Creed: Odyssey w przyszłym roku nie zostanie zastąpiony kolejnym tytułem z serii. Ubisoft zapowiedział, że w 2019 roku nie zobaczymy kolejnej odsłony sagi. Zamiast tego wydawca skupi się na popremierowym rozwoju gry.
Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey

Taka decyzja może być zaskakująca ponieważ Origins i Odyssey dzieli rok różnicy. Jednak roczny odstęp wynika z tego, że nad obiema grami pracowały różne zespoły deweloperskie. Assassin's Creed: Odyssey zaś przenosi serię w nowy schemat funkcjonowania. Teraz zespoły deweloperskie zamiast pracować nad nową odsłoną skupią się na rozbudowaniu zawartości aktualnej gry.
Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey

Prezes Ubisoftu dał jasno do zrozumienia, że w przyszłym roku nie pojawi się ani nowa odsłona, ani żaden spin-off. Jeżeli zaś chodzi o wsparcie nową zawartością to ma ono trwać nie rok, a nawet kilka lat. Wygląda więc na to, że Ubisoft nie będzie już masowo wydawać kolejnych odsłon. Assassin's Creed: Odyssey zadebiutuje 5 października i wygląda na to, że przyniesie faktycznie wiele nowości.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście

Newsletter

Newsletter

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście