Gry   »   Aktualności   »   Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście

Aktualności

rss

Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście

2018.08.23//  J. Kruczek
Ubisoft wyciągnął cenne lekcje z premier ostatnich odsłon serii Assassin's Creed. Coroczne premiery niemal zabiły tę markę, a dłuższa przerwa pozwoliła zaserwować graczom innowacyjną odsłonę w postaci Origins. Teraz nadchodzi premiera gry Assassin's Creed: Odyssey.
I jak się okazuje Assassin's Creed: Odyssey w przyszłym roku nie zostanie zastąpiony kolejnym tytułem z serii. Ubisoft zapowiedział, że w 2019 roku nie zobaczymy kolejnej odsłony sagi. Zamiast tego wydawca skupi się na popremierowym rozwoju gry.
Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey

Taka decyzja może być zaskakująca ponieważ Origins i Odyssey dzieli rok różnicy. Jednak roczny odstęp wynika z tego, że nad obiema grami pracowały różne zespoły deweloperskie. Assassin's Creed: Odyssey zaś przenosi serię w nowy schemat funkcjonowania. Teraz zespoły deweloperskie zamiast pracować nad nową odsłoną skupią się na rozbudowaniu zawartości aktualnej gry.
Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey
Assassin's Creed: Odyssey

Prezes Ubisoftu dał jasno do zrozumienia, że w przyszłym roku nie pojawi się ani nowa odsłona, ani żaden spin-off. Jeżeli zaś chodzi o wsparcie nową zawartością to ma ono trwać nie rok, a nawet kilka lat. Wygląda więc na to, że Ubisoft nie będzie już masowo wydawać kolejnych odsłon. Assassin's Creed: Odyssey zadebiutuje 5 października i wygląda na to, że przyniesie faktycznie wiele nowości.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Sniper Elite V2 Remastered w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

  • Tak, to prawda: kobiety uwielbiają męski zapach! Ile to entuzjastycznych rozmów i zwierzeń w...

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Nowy Assassin's Creed nie pojawi się w 2019 roku. Ubisoft zmienia podejście