Gry   »   Aktualności   »   Nier - Square Enix prezentuje nowe materiały

Aktualności

rss

Nier - Square Enix prezentuje nowe materiały

2010.01.24//  J. Kruczek
Square Enix potrafi robić gry, które stają się hitami. Najnowsza produkcją, jaka powstaje za murami sławnego studia to Nier, trzecio-osobowa gra akcji utrzymana w stylu takich produkcji jak Devil May Cry czy Bayonetta.
Japońskie studio postanowiło wydać nowy trailer i screeny z nadchodzącej produkcji. Gra prezentuje się dość ciekawie i już na pierwszy rzut oka przypomina wyżej wspomniane produkcje. Gracze będą mogli poprowadzić wojownika o imieniu Nier, któremu będzie pomagać młoda hermafrodyta. Świat gry prezentuje ziemię opanowaną przez potężne monstra oraz śmiercionośny wirus Black Scrawl.
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier

Podróż głównego bohatera rozpoczyna sie, gdy jego siostra ulega wirusowi i jedyna nadzieją jest zdobycie specjalnego lekarstwa. Droga do celu będzie usiana rozmaitymi potworami, które gracz będzie wycinał za pomocą klasycznych sztuk walki, jak i z pomocą magii. Gra prezentuje się bardzo dobrze graficznie i jest utrzymana w mrocznej tonacji nadającej produkcji odpowiedniego klimatu. Całość uzupełnia muzyka klasyczna odpowiednio dobrana do wydarzeń odgrywanych na monitorze.
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier

Nier zadebiutuje w maju 2010 na konsole Xbox 360 i Playstation 3. Gra nie będzie miała łatwego startu. Rynek gier akcji jest ciągle pompowany i Nier będzie się musiał zmierzyć z takimi tytułami jak Bayonetta, Dante's Inferno czy God of War 3. Jak poradzi sobie nowe dzieło od Square Enix przekonamy się już niedługo.
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier
Nier Nier

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nier - Square Enix prezentuje nowe materiały

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Nier - Square Enix prezentuje nowe materiały