Gry   »   Aktualności   »   NieR Replicant - klasyczna gra powróci w ulepszonej wersji

Aktualności

rss

NieR Replicant - klasyczna gra powróci w ulepszonej wersji

2020.03.31//  J. Kruczek
Nier: Automata okazało się wielkim sukcesem oferując graczom spory powiew świeżości na rynku gier. Tytuł sprzedał się w nakładzie przeszło 4,5 mln egzemplarzy, a nowi fani marki wyrazili chęć bliższego zapoznania się z uniwersum.
Twórcy serii zdecydowali się umożliwić graczom wygodne poznanie wcześniejszej historii i zapowiedzieli NieR Replicant ver.1.22474487139…, czyli ulepszoną wersję klasycznej gry studia Cavia. Odświeżona gra zmierza na pecety oraz konsole PS4 i Xbox One. Póki co twórcy nie są w stanie określić daty premiery, ale wydawca gry, Square Enix ma nadzieję, że uda się to w tym roku.
Nier: Automata
Nier: Automata Nier: Automata
Nier: Automata

NieR Replicant nie jest remasterem, ani remakiem klasycznej gry. Twórcy używają określenia ulepszonej gry. W produkcji pojawią się nowe postaci niezależne oraz niedostępne wcześniej wątki. Studio szykuje także kolejne alternatywne zakończenia. Deweloper chce stworzyć grę, która będzie atrakcyjna także dla weteranów marki. Wiadomo, że wszystkie kwestie audio oraz muzyka zostaną nagrane od nowa. Poza tym nie wiadomo, jakie zmiany graficzne zostaną wprowadzone. Przy okazji zapowiedziano także grę NieR Reincarnation na urządzenia mobilne, ale na temat tej produkcji na razie nic nie wiadomo poza faktem, że zmierza na Androida oraz iOS.
Nier: Automata
Nier: Automata
Nier: Automata
Nier: Automata
Nier: Automata
Nier: Automata

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NieR Replicant - klasyczna gra powróci w ulepszonej wersji

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   NieR Replicant - klasyczna gra powróci w ulepszonej wersji