Gry   »   Aktualności   »   Nie ma planów na Alien: Isolation 2. Właściciele marki studzą emocje

Aktualności

rss

Nie ma planów na Alien: Isolation 2. Właściciele marki studzą emocje

2019.01.11//  J. Kruczek
Kilka dni temu zapowiedziano grę Alien: Blackout kontynuującą przygody Amandy Ripley. Fakt, że nowa produkcja jest grą mobilną rozczarował graczy. Mimo to wierzyli, że nowa produkcja po części jest zwiastunem Alien: Isolation 2.
Niestety, jeżeli zaliczacie się do graczy wyczekujących na Alien Isolation 2 to mamy złe wieści. Wiceprezes firmy FoxNext, czyli działu 20 Century Fox zajmującego się wirtualną rozrywką uciął wszystkie spekulacje. Jak zdradził nie ma żadnych planów na stworzenie gry Alien: Isolation 2. Obecnie trzeba pierwszą część traktować w formie jednorazowego projektu.
Alien: Isolation
Alien: Isolation Alien: Isolation
Alien: Isolation

Tym samym możemy być pewni, że w najbliższym czasie nie dostaniemy pełnoprawnej kontynuacji przygód Amandy. Co więcej potwierdzono, że w planach nie ma też kolejnych filmów z cyklu Alien. Mamy wrażenie, że ojciec marki, czyli Ridley Scott swoimi ostatnimi filmami po prostu zarżnął franczyzę.
Mimo zimnego przyjęcia zapowiedzi AlienL Blackout studio wierzy w sukces gry. Przede wszystkim dzięki modelowi biznesowemu. Gracze dostaną tytuł premium, czyli płatny i pozbawiony jakichkolwiek mikropłatności. Tytuł może się więc okazać godną uwagi produkcją. Na koniec dodajmy, że studio Cold Iron pracuje nad shooterem MMO z elementami MMO osadzonym w uniwersum Obcego. Na temat gry na razie nic nie wiemy, ale szykuje się produkcja w stylu Destiny czy Anthem.
Alien: Isolation
Alien: Isolation
Alien: Isolation

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wolfenstein: Youngblood w gameplay'u z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Nie ma planów na Alien: Isolation 2. Właściciele marki studzą emocje

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Nie ma planów na Alien: Isolation 2. Właściciele marki studzą emocje