Gry   »   Aktualności   »   NHL 20 - gra sportowa z trybem battle royale

Aktualności

rss

NHL 20 - gra sportowa z trybem battle royale

2019.06.21//  J. Kruczek
Electronic Arts zapowiedziało oficjalnie grę NHL 20. Gracze od dłuższego czasu żartują sobie z wydawców upychających wszędzie tryb battle royale i teraz dostali nowy obiekt do wytykania palcami. W NHL 20 znajdzie się właśnie taka forma rozgrywki.
Produkcja hokejowa zmierza na konsole Xbox One oraz PS4. Tytuł pojawi się na rynku 13 września. Największą nowością będzie tryb Eliminator wzorowany na battle royale. W nim 82 graczy ma rywalizować w pojedynkach jeden na jednego. Przegrany będzie eliminowany z zabawy. Ma się też pojawić wersja zabawy w trzyosobowych grupach.
NHL 20
NHL 20 NHL 20
NHL 20

Twórcy szykują też kilka innych nowości. W NHL 20 pojawią się specjalne strzały będące unikalnymi zagraniami prawdziwych zawodników. Rozgrywka ma być znacznie szybsza niż w poprzednich odsłonach. Zmodyfikowano też sztuczną inteligencję, która ma teraz popełniać mniej prostych błędów. Komentatorów Eddie Olczyka i Doca Emericka zastąpiła para Ray Ferraro oraz James Cybulski.  Ta para komentatorów jest mniej znana, ale posiada więcej czasu przez co nagrano aż 300 godzin komentarzu. W NHL 20 mają się też znaleźć regularne wirtualne wydarzenia urozmaicające zabawę.

NHL 20
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NHL 20 - gra sportowa z trybem battle royale

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   NHL 20 - gra sportowa z trybem battle royale