Gry   »   Aktualności   »   NHL 14 - EA Sports zapowiada nową odsłonę wirtualnego hokeja

Aktualności

rss

NHL 14 - EA Sports zapowiada nową odsłonę wirtualnego hokeja

2013.04.16//  J. Kruczek
EA Sports zapowiedział oficjalnie grę NHL 14 i tradycyjnie już obiecuje jeszcze większy realizm niż w poprzedniej odsłonie. Najnowsza odsłona gry pojawi się w sklepach 10 września i będzie przeznaczona na konsole Playstation 3 i Xbox 360.
Premiera 10 września dotyczy rynku amerykańskiego, zaś europejscy gracze otrzymają wirtualnego hokeja trzy dni później. EA Sport nie zamierza wprowadzać NHL 14 na konsole nowej generacji. Zapewne dopiero kolejna odsłona pojawi się na PS3 i Xboxie 720. Wraz z zapowiedzią nowej gry udostępniono jej pierwszy zwiastun, na którym możemy zobaczyć wymieszane ujęcia z gry i rzeczywistości.
NHL 14
NHL 14 NHL 14
NHL 14

EA Sports zapowiada większy realizm, co można już zapisać do miana standardowych tekstów marketingowych. Tym razem jednak do gry zostaną wprowadzone systemy z innych tytułów studia. Między innymi pojawi się fizyka zderzeń z najnowszej odsłony serii FIFA. Poprawi się też system walki pomiędzy standardowymi hokejowymi zagraniami. Na potrzeby gry wykonano przeszło 1000 animacji zderzeń, co również robi rewelacyjne wrażenie. Twórcy zadbali też o przemodelowanie kariery. Teraz gracz będzie musiał zadbać także o otoczkę wokół meczów i ligi. Wywiady z mediami i nawiązywanie relacji z fanami będą teraz jednym z elementów gry. Zapowiada się więc ciekawa produkcja dla fanów NHL.
NHL 14
NHL 14 NHL
NHL 14

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
NHL 14 - EA Sports zapowiada nową odsłonę wirtualnego hokeja

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale MotoryzacjaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   NHL 14 - EA Sports zapowiada nową odsłonę wirtualnego hokeja