Gry   »   Aktualności   »   Minionki - Lepsza gra czy film?

Aktualności

rss

Minionki - Lepsza gra czy film?

2015.07.20//  J. Kruczek
Jakiś czas temu na ekranach polskich kin pojawł się długo oczekiwany film o nazwie “Minionki.” Pierwsze reakcje? Zdecydowana większość była nim niestety rozczarowana. Brak wielu śmiesznych i zabawnych sytuacji i nuda - skarżyło się wiele rodziców, młodzieży i starszych widzów. Z pewnością wynika to z faktu, że wcześniejsze Minionki były wielkim hitem i oczekiwania względem kontynuacji przygód bohaterów były znacznie większe.
Dla tych, którzy nie słyszeli o Minionkach, jest to amerykański film animowany, który pojawił się w kinach 26 czerwca 2015. Wyreżyserowany przez Pierre’a Coffina i Kyle Balda, opowiada o losach i przygodach superbohaterów Minionków.
Minionki Minionki podbiły serca widzów...
Minionki ...dzięki czemu nie musieliśmy czekać długo...
Minionki ...na gry z ich udziałem

Mimo, że film Minionki nie cieszy się aż tak spektakularną popularnością, to gry Minionki odniosły dość spektakularny sukces. Tuż po pojawieniu się filmu w kinach, wiele portali z darmowymi grami, w tym Poki, skorzystało z okazji i udostępniło młodym graczom serię gier Minionek. Niespodziewanie większość dzieciaków zamiast udać się do kin, postanowiło zasiąść przed ekranem komputerów i zagrać w gry.

Co mają takiego w sobie gry Minionki czego nie ma film? Pada pytanie. Odpowiedź jest dość prosta - tutaj gracz może wpływać na losy swojego bohatera i doświadczyć jego życia. Dla przykładu, gra o nazwie “Minions Steal Moon” to duża dawka zabawy i śmiechu, w której gracz ma za zadanie wysłać swojego Minionka w kosmos zbierając przy tym punkty. Dla odmiany, “Gra Ubieranki: Minionka” pozwala dziewczynkom na zabawę w stylistki. Mogą one zmieniać ciuchy głównej bohaterki, przebierać ją w rozmaite stroje każde dnia i przede wszystkim eksperymentować z make-up’em.
Dla graczy, ktorzy preferują gry zręcznościowe czy gry akcji, polecane są gry “Przygoda Skaczących Minionków” czy “Minionki na Gokartach.” W tej pierwszej, Twoja misja polega głównie na byciu przewodnikiem po jaskiniach i poprowadzeniu zielonego kosmity przez ciemne jaskinie. Gra umożliwia bohaterom wskoczenie na rakiety w celu szybkiego wzbicia się w chmury. W tej drugiej natomiast, Minionki ścigają się na gokartach, co czasami przypomina prawdziwy wyścig formuły 1.

A Wy, widzieliście już film lub graliście w gry Minionki?
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Minionki - Lepsza gra czy film?
 / 
Komentarze do: Minionki - Lepsza gra czy film?
kutfon pisze:

Jestem zdumiony, jak bardzo te przemiłe stworki zawojowały świat, bo przecież nie tylko powstają o nich filmy, ale także gry (http://www.ubieranki.eu/gry/3501/minionki-_-pasjans.html - karty z minionkami? Nic prostszego!). Ciekawe tylko, jak długo potrwa ta fascynacja :)

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Sport

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Minionki - Lepsza gra czy film?