Gry   »   Aktualności   »   Metro Exodus zaliczy poślizg. Premiera w 2019 roku

Aktualności

rss

Metro Exodus zaliczy poślizg. Premiera w 2019 roku

2018.05.17//  J. Kruczek
Metro Exodus wzbudza wielkie zainteresowanie od pierwszej zapowiedzi. Niestety produkcja zaliczy poślizg i trafi na rynek dopiero w 2019 roku. THQ Nordic oficjalnie poinformowało o opóźnieniu w produkcji.
Wydawca postapokaliptycznej serii poinformował, że jej trzecia odsłona zadebiutuje później niż zakładano. Nowy termin premiery wyznaczono na pierwszy kwartał 2019 roku, ale dokładna data póki co nie jest znana. Przypomnijmy, że początkowo Metro Exodus miało się pojawić jesienią bieżącego roku.
Metro Exodus
Metro Exodus Metro Exodus
Metro Exodus

Nie podano przyczyn opóźnienia. Możemy jednak spokojnie założyć, że chodzi o chęć dopracowania tytułu. W przypadku dużych produkcji przeciągający się czas na szlify nie jest niczym nadzwyczajnym. Na pocieszenie gracze mogą się spodziewać wielu nowych materiałów na tegorocznych targach E3.

Metro Exodus zmierza na pecety oraz konsole PS4 i Xbox One. Nowy tytuł opracowuje studio 4A Games, które stworzyło poprzednie dwie odsłony serii. Tym razem opuścimy tunele metra i zobaczymy świat zniszczony atomową apokalipsą.
Metro Exodus
Metro Exodus
Metro Exodus

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Power Rangers: Battle for the Grid w pierwszym zwiastunieWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Metro Exodus zaliczy poślizg. Premiera w 2019 roku

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Kultura

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Metro Exodus zaliczy poślizg. Premiera w 2019 roku