Gry   »   Aktualności   »   Max Payne 3 powraca po latach

Aktualności

rss

Max Payne 3 powraca po latach

2009.07.06//  J. Kruczek
Max Payne, seria mrocznych strzelanin opowiadających o upadającym życiu nowojorskiego policjanta powraca na ekrany monitorów. Rockstar Games potwierdził kolejną część kultowej gry.

Starszy Max o 12 lat, przeniesie się do Sao Paulo, aby podjąć prace ochroniarza bogatej rodziny. Uzależnienie od leków i ponura przeszłość odbiją się mocno na byłym policjancie, a zadaniem gracza będzie poprowadzić zniszczonego życiem człowieka przez kolejne ponure wydarzenia. Max Payne 3 ma kontynuować wszystko, co zadziwiło graczy w poprzednich częściach. Mroczna rzeczywistość brazylijskiego getto dostarczy graczom wielu nowych doznań.

Max Payne 3 Max Payne 3 pierwszy screen
Oczywiście twórcy zastosują nowoczesną grafikę i ulepszą systemy gry. Jak zapewnia Rob Nelson z Rockstar Games, najnowsza część Max'a Payne"a nie będzie zwykłą strzelanką tylko zupełnie nowym doznaniem, baletem z bronią. Max będzie mógł używać otoczenia do ochrony przed kulami w tym swoich przeciwników. Jednak gracz nie będzie mógł się chować w nieskończoność, ponieważ elementy otoczenia będą ulegać zniszczeniom. Gra ma jak najlepiej oddać dramat, jaki przechodzi główny bohater.
Max Payne 3 był długo oczekiwany przez fanów gier. Poprzednie części zrewolucjonizowały rynek strzelanin i pozyskały liczne rzesze fanów. Dzień, w którym Rockstar poinformował o odrodzeniu serii dla wielu stanie się małym świętem, które przebije tylko dzień premiery zapowiedzianej na listopad bieżącego roku.
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Max Payne 3 powraca po latach

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Sport

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Max Payne 3 powraca po latach