Gry   »   Aktualności   »   Mass Effect: Andromeda - zwiastun i nowe informacje z pokazji N7 Day

Aktualności

rss

Mass Effect: Andromeda - zwiastun i nowe informacje z pokazji N7 Day

2016.11.08//  J. Kruczek
Mass Effect: Andromeda jest obecnie jedną z najbardziej oczekiwanych gier. Wszyscy fani są ciekawi w jakim kierunku pójdzie marka. A przypomnijmy, że ta skupi się na poszukiwaniu nowego domu dla ludzkości.

Z okazji N7 Day studio BioWare opublikowało nowe materiały z gry i zdradziło kilka szczegółów na temat produkcji. Przede wszystkim główny bohater będzie nosił miano Pathfindera, czyli lidera grupy żołnierzy wyszkolonych w badaniu i eksploracji nowych światów.
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Gracze mają odnaleźć w niegościnnej galaktyce nowe miejsce dla byłych Ziemian. Towarzyszyć im będą nowi śmiałkowie, a cała ekipa szybko wplącze się w galaktyczną intrygę. Mass Effect: Andromeda zaserwuje nam świat zbudowany na silniku Frostbite, co zaowocuje możliwością destrukcji otoczenia.

Lokacje nabrały wertykalnego wymiaru, co zawdzięczamy implementacji plecaków odrzutowych. Co ważne Mass Effect: Andromeda zaprojektowano zarówno z myślą o pojedynczych graczach, jak i miłośnikach kooperacji. Grę będzie można przechodzić w cztery osoby online.
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Niestety pecetowi gracze zamiast gry na płycie będą otrzymywać kod do pobrania produkcji z internetu. Trochę słabo. Do sprzedaży trafią cztery edycje: Standardowa, Deluxe Edition, Super Deluxe Edition oraz Collector's Edition ze zdalnie sterowanym modelem pojazdu Nomad ND1.

Mass Effect: Andromeda będzie też posiadać misje lojalnościowe poświęcone członkom drużyny. Maja one być całkowicie opcjonalne i nie wpłyną na zakończenie produkcji. Warto też dodać, że planowana na przyszły rok premiera może ulec opóźnieniu. BioWare chce zaserwować graczom produkt pozbawiony błędów i stojący na najwyższym poziomie jakości. Czas pokaże jaki faktycznie będzie Mass Effect: Andromeda.
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mass Effect: Andromeda - zwiastun i nowe informacje z pokazji N7 Day

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Mass Effect: Andromeda - zwiastun i nowe informacje z pokazji N7 Day