Gry   »   Aktualności   »   Mass Effect: Andromeda - spory wyciek informacji na temat gry

Aktualności

rss

Mass Effect: Andromeda - spory wyciek informacji na temat gry

2015.11.22//  J. Kruczek
Mass Effect: Andromeda ma nam zaserwować zupełnie nowe przygody i całkowite odcięcie fabuły od pierwszej trylogii. Twórcy ciągle zdradzają niewiele na temat produkcji, ale wczoraj w sieci zawrzało po wycieku informacji.
Sporo informacji o Mass Effect: Andromeda dostarczył anonimowy informator forum poświęconego serii. Nie można być na sto procent pewnym, że są one prawdziwe, ale moderatorzy forum donoszą, że otrzymali dowody potwierdzające autentyczność informacji. Co więc zdradził informator?
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Przede wszystkim w Mass Effect: Andromeda będziemy sterowali jedną postacią, która na misje zabierze dwóch załogantów zupełnie nowego statku. Ten element nie zmieni się względem poprzednich odsłon. Wszyscy bohaterowie mają mieć do dyspozycji jetpacki odgrywające kluczową rolę podczas eksploracji.

Ekwipunek będzie zawierał dobrze znany Omnitool, ale jego funkcjonalność ma się mocno poszerzyć. Między innymi będzie on generował tarczę ochronną. Najnowszy silnik Frostnite pozwolił na uzyskanie większej szczegółowości postaci i otoczenia. Nowością będzie możliwość niszczenia otoczenia. To oznacza, że za osłonami nie będzie się można chować w nieskończoność.
Co do pojazdów to tutaj pojawią się spore nowości. Statek, którym będziemy zwiedzać galaktykę ma być znacznie większy od Normandii. Według informatora będziemy nim samodzielnie sterować, a nie tylko wskazywać miejsce na mapie. Do eksploracji planet wykorzystamy pojazd Mako z możliwością jego rozbudowy.
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Fabularnie Mass Effect: Andromeda skupi się na misji szukania nowego domu dla rasy ludzkiej. Na swojej drodze misja napotka wrogą rasę przypominającą skrzyżowanie Vorcha i Zbieraczy. Co ciekawe wśród głównych wrogów ma się znaleźć człowiek. Powyższe informacje należy na razie traktować z przymróżeniem oka, ale zdają się one być całkiem sensowne.
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda
Mass Effect: Andromeda

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mass Effect: Andromeda - spory wyciek informacji na temat gry

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Mass Effect: Andromeda - spory wyciek informacji na temat gry