Gry   »   Aktualności   »   Mafia III - zobacz 12 minut rozgrywki z wirtualnej gangsterki

Aktualności

rss

Mafia III - zobacz 12 minut rozgrywki z wirtualnej gangsterki

2015.12.20//  J. Kruczek
Mafia III ma być zbiorem wszystkich najlepszych cech poprzednich odsłon, a przy tym zaoferuje duży i rozbudowany otwarty świat oraz perfekcyjnie odwzorowany klimat.
W sieci pojawił się pierwszy obszerny materiał z gry, która może się okazać prawdziwym hitem dla miłośników wirtualnej gangsterki. Fragment rozgrywki widoczny powyżej był prezentowany za zamkniętymi drzwiami na targach Gamescom. Jednak dopiero teraz pozwolono na jego publikację.
Mafia III
Mafia III Mafia III
Mafia III

W filmie możemy zobaczyć jak działa gra, poczuć klimat Nowego Orleanu i posłuchać komentarza jednego z twórców. Zaprezentowano między innymi strzelaniny, zastraszanie w pojeździe, czy zakradanie się do strzeżonych miejsc. Pojawił się też pościg, ale tu trzeba zaznaczyć, że na potrzeby dema wprowadzono wybuchy aut po zderzeniu czy postrzale. Chodziło jedynie o zaprezentowanie efektów, a w pełnej wersji gry do takich efektów będzie potrzebny przynajmniej granatnik.
Mafia III
Mafia III Mafia III
Mafia III

W Mafii II zabrakło całej otoczki otwartego świata. W Mafii III ma się to zmienić, a Nowy Orlean będzie tętnił życiem i zawierał całą masę aktywności. Przypomnijmy, że w nowej odsłonie wcielimy się w weterana wojny w Wietnamie, który po powrocie do domu będzie chciał odbudować starą organizację przestępczą. A to oznacza rywalizację z włoską mafią i mozolne wykańczanie ich interesów w mieście.
Mafia III
Mafia III
Mafia III

Mafia III zapowiada się naprawdę wyśmienicie. Produkcja ma zadebiutować na rynku w 2016 roku, choć dokładny termin nie został jeszcze ustalony. W nową Mafię pogramy na PC, PS4 oraz Xboxie One.
Mafia III
Mafia III
Mafia III
Mafia III
Mafia III

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Mafia III - zobacz 12 minut rozgrywki z wirtualnej gangsterki

Newsletter

Newsletter

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Extreme

W dziale SportDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Mafia III - zobacz 12 minut rozgrywki z wirtualnej gangsterki