Gry   »   Gry na konsole   »   LittleBigPlanet, wykreuj swój świat

Gry na konsole

rss

LittleBigPlanet, wykreuj swój świat

2009.07.15//  J. Kruczek
 LittleBigPlanet platformówka, która zaserwowała graczom świat, jakiego jeszcze nie widzieli. W tej grze to gracz decyduje, co się będzie działo i jak będzie wyglądać otoczenie. Gra została osadzona na niewielkiej planecie, która w miarę rozgrywki poszerza swoje granice.
 
W LittleBigPlanet przejmuje się kontrolę nad zabawnym stworkiem, którego celem jest życie na fantazyjnej planecie. Gracz kreuje cały świat, z początku posługuje się przygotowanymi przez twórców levelami a po zapoznaniu się z regułami obowiązującymi w grze sam przejmuje kontrolę nad dziełem stworzenia. Użytkownik będzie mógł tworzyć i układać elementy krajobrazu jak drzewa, owoce, piłki czy domki. Gracz posieje trawę, ułoży chmurki na niebie i rozstawi ślimaki, dzięki czemu nikt nie spotka dwóch takich samych światów. W trakcie rozgrywki nasza postać będzie zbierać specjalne przedmioty i radzić sobie z pokonywaniem przeszkód. LittleBigPlanet nie przypomina w żadnym stopniu tradycyjnych platformówek, tutaj nie ma klasycznych wrogów, z którymi musimy walczyć czy przygotowanych plansz, które trzeba przejść.
 
LittleBigPlanet LittleBigPlanet
LittleBigPlanet LittleBigPlanet
LittleBigPlanet LittleBigPlanet

Co ciekawe fantazyjny świat został oparty o prawa fizyki. Gracz używając różnych przedmiotów będzie w stanie przewidzieć ich zachowanie, podobnie w przypadku unikania przeszkód. Dzięki takiemu rozwiązaniu gracz może postępować w oparciu o sytuacje, które go spotkały w życiu codziennym. Największą frajdę gracze będą czerpać w trybie multiplayer gdzie będą mogli zwiedzać światy wykreowane przez innych graczy i drużynowo rozwiązywać łamigłówki logiczne. LittleBigPlanet została stworzona z myślą o konsoli Playstation 3 i szybko trafiła na szczyty list sprzedaży. Nowatorskie podejście do gatunku platformówek przykuło przed telewizory dziesiątki tysięcy ludzi.
 
LittleBigPlanet LittleBigPlanet
LittleBigPlanet LittleBigPlanet
LittleBigPlanet LittleBigPlanet

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
LittleBigPlanet, wykreuj swój świat

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...


Do góry  //  Gry   »   Gry na konsole   »   LittleBigPlanet, wykreuj swój świat