Gry   »   Aktualności   »   Kody zaproszeniowe do World of Tanks

Aktualności

rss

Kody zaproszeniowe do World of Tanks

2020.03.26//  P. Potocki

Jedna z najpopularniejszych gier MMO - World of Tanks - obchodzi w tym roku swoje dziesiąte urodziny. Przez ten czas miliony graczy z całego świata zarejestrowało się i zasiadło za sterami potężnych maszyn bojowych. Jeżeli jeszcze nie zdecydowałeś się na pobranie gry - nadszedł odpowiedni moment! Nie wiesz, w jaki sposób poruszać się po wirtualnym świecie czołgów? Ten poradnik będzie idealnym wsparciem na start!

 


Na początek zacznij od pobrania ze strony https://www.kody.pl/worldoftanks kodu zaproszeniowego do gry. Pozwoli Ci to od początku być lepiej przygotowanym do gry. Będziesz mieć lepszy czołg lub więcej pieniędzy niż inne osoby wchodzące do gry bez kodu zaproszeniowego. Również na tej samej stronie znajdziesz bonus powitalny, dzięki któremu nie musisz nawet wykorzystywać kodu zaproszeniowego. Samo kliknięcie na link z bonusem spowoduje, że po rejestracji będziesz mieć różne dodatki do gry na start, opisane na stronie kody.pl

Kody zaproszeniowe do World of Tanks
Zanim rozpoczniesz swoją rozgrywkę, zostaniesz przeprowadzony przez kompleksowe szkolenie czołgisty. Dowiesz się w nim, jak poruszać się czołgiem, w jaki sposób strzelać i niszczyć wrogie maszyny, a także jak radzić sobie z typowymi sytuacjami w grze. Do przykładowych zadań należeć będzie: naprawa uszkodzenia w czołgu, zastąpienie rannego czołgisty, ugaszenie pożaru, kamuflowanie się czy przeprowadzanie zwiadu. Przejście samouczka zajmie Ci od 15 do 30 minut, Całość szkolenia jest podzielona na kilka etapów i w dowolnym momencie możesz ponownie wrócić do danej części, by przypomnieć sobie mechanikę rozgrywki.


Czołgi na start - wybierz swoje drzewko technologiczne

Na początek swojej przygody otrzymasz kilka bezpłatnych czołgów z różnych nacji. Maszyny podzielone są na Tiery, czyli stopnie mocy, które rozdzielono na 10 kategorii, przy czym 1 to czołgi najsłabsze (początkowe), a 10 to czołgi najmocniejsze. Każdy kraj ma inną linię czołgów, które w rozmaity sposób radzą sobie na polu bitwy. Zanim jednak określisz swoją profesję, zapoznaj się z drzewkiem technologicznym, by zobaczyć, w jaki sposób może potoczyć się Twoja wojskowa kariera. Nie wszędzie będziesz mieć możliwość grania niszczycielem czołgów czy działem samobieżnym, dlatego sprawdź, które kraje spełnią Twoje oczekiwania co do maszyn.


Bitwy PvB oraz PvP - zdobywaj doświadczenie w walce z innymi


Pierwsze kilkanaście bitew zagrasz przeciwko maszynom sterowanym przez sztuczną inteligencję. Ten tryb nazywa się PvB (player versus bot) albo PvC (player versus computer). Są to rozgrywki o stosunkowo niskim poziomie trudności, który służy sprawdzeniu Twoich kompetencji ze szkolenia w realnej bitwie. Kiedy rozegrasz wszystkie bitwy zaplanowane w trybie PvB lub zechcesz przejść na tryb PvP (player versus player), będziesz mógł stanąć twarzą w twarz z realnymi graczami. Nie zrażaj się początkowymi porażkami czy szybkim zniszczeniem - potraktuj to jako lekcję, z której wyciągniesz wnioski i dalej zdobywaj cenne doświadczenie.


Pierwsze kroki za mną, co dalej?


Teraz, drogi graczu, możesz doskonalić się w początkowo obranej przez Ciebie profesji lub badać kilka drzewek jednocześnie. Popularną techniką jest zgłębianie drzewek 3-4 państw z różnymi profesjami, np. amerykańskie niszczyciele czołgów, francuska artyleria, niemieckie czołgi ciężkie i rosyjskie czołgi średnie. Usprawniaj swoje czołgi, trenuj załogę, zdobywaj kompetencje i doświadczenie w różnych typach rozgrywek, ale przede wszystkim - baw się dobrze!
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Kody zaproszeniowe do World of Tanks

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Extreme

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Motoryzacja

W dziale Biznes, Finanse, PrawoDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Kody zaproszeniowe do World of Tanks