Gry   »   Aktualności   »   Killzone 3 - Sony potwierdza wydanie Helghast Edition w Europie

Aktualności

rss

Killzone 3 - Sony potwierdza wydanie Helghast Edition w Europie

2010.12.02//  J. Kruczek
Europejski oddział Sony potwierdził wydanie na Starym Kontynencie specjalnej edycji gry Killzone 3, która będzie zawierała hełm helghańskiego żołnierza. Do tej pory rozszerzoną edycję gry zapowiadano tylko na rynek amerykański.
Zgodnie z zapowiedzią specjalna edycja zadebiutuje na rynku równocześnie ze standardową wersją Killzone 3. Helghast Edition będzie zawierać szereg dodatków, które spodobają się największym fanom serii. Niestety nie zdradzono ceny europejskiego wydania, wiadomo natomiast, że w Stanach Zjednoczonych ze grę będzie trzeba zapłacić 129,99 dolarów.
Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3

Killzone 3 Helghast Edition oferuje graczom hełm żołnierza z planety Helghast oraz figurkę snajpera. Dodatkowo gracze otrzymają album ze specjalnymi grafikami z najnowszej odsłony serii. To nie koniec atrakcji. Specjalne wydanie gry będzie oferowało metalowe pudełko, w którym znajdzie się oprócz gry specjalny voucher, uprawniający do pobrania dodatków. W skład plików do pobrania znajdzie się ścieżka dźwiękowa, temat graficzny do PS3 oraz pakiet map Retro. Posiadacze Helghast Edition otrzymają też możliwość zdobycia podwójnego doświadczenia oraz dostęp do wszystkich broni i umiejętności przez pierwsze 24 godziny rozgrywki.
Co ciekawe na terenie Europy gracze będą mogli zakupić zarówno Helghast Edition, jak i edycję kolekcjonerską zawierającą tylko elektroniczne gadżety. W naszym kraju Killzone 3 będzie dostępna w pełni zlokalizowanej wersji, co ułatwi grę polskim graczom. Debiut Killzone 3 nastąpi w lutym 2011.
Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3
Killzone 3 Killzone 3

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Killzone 3 - Sony potwierdza wydanie Helghast Edition w Europie

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale High-Tech

  • Wiele osób zastanawia się, czy warto kupić iPada. Warto zaznaczyć, że jest to jeden z flagowych...

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

W dziale LifestyleDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Killzone 3 - Sony potwierdza wydanie Helghast Edition w Europie