Gry   »   Gry na konsole   »   Killzone 2, nowy wymiar FPS'ów

Gry na konsole

rss

Killzone 2, nowy wymiar FPS'ów

2009.07.18//  J. Kruczek
 Killzone 2 kontynuacja exclusiva dla konsoli Playstation przenosi po raz kolejny gracza w sam środek wojny z obcą rasą Helghast. Tym razem losy konfliktu obróciły się na korzyść ludzkości i gracz będzie uczestniczył w szturmie na planetę wroga a głównym celem będzie wyeliminowanie przywódcy Helghastów, Imperatora Visiariego.
 
Sequel słynnej strzelanki został znacznie poprawiony względem poprzednika, w końcu obie gry dzieli przeskok technologiczny w konsolach. Killzone 2 został wyposażony w nowoczesną grafikę, wykonaną z niezwykłą starannością.  Zmieniono także silnik gry, dzięki czemu gracz otrzyma możliwość destrukcji otoczenia. Co za tym idzie nie będzie można się też za długo chować przed wrogiem gdyż ten po chwili może zniszczyć naszą osłonę. Rywale oraz nasi kompanii otrzymali nowo opracowany system Sztucznej Inteligencji, wymuszając tym samym bardziej taktyczną grę.
 
W grze pojawiły się zmienne warunki atmosferyczne, które nie tylko poprawiają wizualny aspekt gry, ale wymuszają także odpowiednie dostosowanie taktyki do panujących warunków. Gra wspiera wysoką rozdzielczość oraz system dźwięku 7.1. Ścieżka audio stoi na wysokim poziomie, dzięki czemu rozgrywka staje się jeszcze przyjemniejsza. 
 
Pierwsza część Killzone zadebiutowała na Playstation 2 i rzuciła wyzwanie Xbox'owej serii Halo. Kontynuacja gry zdecydowanie podniosła poziom stając się jednym z najlepszych FPS'ów ostatnich lat. Podobnie jak w przypadku poprzedniczki mogą w nią zagrać jedynie posiadacze konsoli Sony. 
 
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2
Killzone 2 Killzone 2

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Control: AWE - zwiastun dodatkuWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Killzone 2, nowy wymiar FPS'ów

Newsletter

Newsletter

W dziale Sport

W dziale Motoryzacja

  • Rumunia, to piękny kraj, o niepowtarzalnej atmosferze, do którego nie dotarła jeszczemasowa...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

  • Pozycjonowanie sklepów internetowych to proces, który wymaga długofalowych działań i odpowiedniej...

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Gry na konsole   »   Killzone 2, nowy wymiar FPS'ów