Gry   »   Aktualności   »   Just Cause 4 zawiódł oczekiwania. Wydawca potwierdza słabą sprzedaż

Aktualności

rss

Just Cause 4 zawiódł oczekiwania. Wydawca potwierdza słabą sprzedaż

2019.02.21//  J. Kruczek
Just Cause 4 miał być hitem. Wielka piaskownica ze zróżnicowanym terenem i różne warunki atmosferyczne modyfikujące rozgrywkę. Brzmiało to dobrze, ale rzeczywistość okazała się z goła odmienna.
Square Enix przyznało, że premiera Just Cause 4 zawiodła oczekiwania wydawcy. Tytuł przyczynił się w dużej mierze do słabych wyników finansowych firmy. Gra akcji była ostatnią duża premierą Square Enix i niestety nie spisała się. Wydawca obarcza winą braki nowości w mechanizmach rozgrywki. Kolejna gra opierająca się na tym samym co poprzedniczki nie trafiła już w gusta graczy.
Just Cause 4
Just Cause 4 Just Cause 4
Just Cause 4

Nie da się ukryć, że mimo wielkich zapowiedzi w Just Cause 4 znalazło się bardzo mało nowości. Zasadniczo gracze, którzy bawili się w poprzednią odsłonę w tej nie mieli wiele nowego do roboty. Nawet zapowiadane atmosferyczne kataklizmy okazały się tylko dodatkiem do fabularnych zadań.

Niewykluczone jednak, że Just Cause 4 jeszcze na siebie zarobi. Podobnie fatalny start odnotował najnowszy Tomb Raider. A jednak z czasem przygody Lary Croft znalazły wielu graczu i wydawca potwierdził, że sprzedaż Shadow of Tomb Raider okazała się wyższa niż zakładano. Słaba sprzedaż Just Cause 4 raczej nie zagrozi pozycji studia Avalanche. Deweloper pracuje nad Generation Zero oraz RAGE 2. Deweloper zaczął też prace nad dwoma kolejnymi dużymi tytułami, których jeszcze nie zapowiedziano.
Just Cause 4
Just Cause 4
Just Cause 4

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Arma 3 Contact - zapowiedź rozszerzeniaWpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Just Cause 4 zawiódł oczekiwania. Wydawca potwierdza słabą sprzedaż

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale Lifestyle

W dziale Sport

  • Często można usłyszeć, czy też przeczytać zdanie, że z tzw. dopingu korzysta wielu sportowców...

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

  • Terminator po wielu latach oficjalnie powraca na ekrany kin! W sieci swoją premierę miał właśnie...

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Extreme

W dziale High-TechDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Just Cause 4 zawiódł oczekiwania. Wydawca potwierdza słabą sprzedaż