Gry   »   Aktualności   »   Horizon Zero Dawn 2 powstaje? Aktorka potwierdza prace nad grą

Aktualności

rss

Horizon Zero Dawn 2 powstaje? Aktorka potwierdza prace nad grą

2019.04.15//  J. Kruczek
Horizon Zero Dawn 2 powstaje! Taką informację zdradziła aktorka Janina Gavankar biorąca udział w projekcie. Jej słowa zostały potwierdzone przez serwis Kotaku który dotarł do informacji o pracach nad sequelem bardzo ciepło przyjętej gry akcji.
Aktorka jest znana graczom przede wszystkim z roli Iden Versio w Star Wars: Battlefront II. Wystąpiła ona również w dodatku do Horizon Zero Dawn. Podczas imprezy Star Wars Celebration została zapytana przez jedną z fanek o produkcję studia Guerrilla Games. W rozmowie potwierdziła, że trwają prace nad sequelem i że to co zobaczyła jest niesamowite.
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn

Informacje o pracach nad Horizon Zero Dawn 2 potwierdził dziennikarz Jason Schreier z Kotaku. Ten wielokrotnie ujawniał trafione informacja. Deweloper nie potwierdza tych informacji, ale ostatnio znacząco zwiększa swój zespół. W sieci są publikowane kolejne ogłoszenia o pracę między innymi dla specjalistów od rozwiązań sieciowych oraz projektantów światów. Z resztą debiut Horizon Zero Dawn 2 jest dla wielu sprawą oczywistą po tym, jak wielki sukces osiągnęła pierwsza część. Brak kontynuacji byłby wielkim marnotrawstwem.
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn
Horizon Zero Dawn

Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Wolfenstein: Youngblood w gameplay'u z E3Wpisz kod


Aby komentować pod stałym nickiem - lub zarejestruj.
Komentarze do:
Horizon Zero Dawn 2 powstaje? Aktorka potwierdza prace nad grą

Facebook

Call of Duty    Electronic Arts    FPP    FPS    Komputery PC    MMO    Playstation 3    Playstation 4    Przygodowe    RPG    RTS    Sportowe    Strategia    Survival Horror    TPP    Ubisoft    Wyścigi    Xbox 360    Xbox Live    Xbox One   

Newsletter

Newsletter

W dziale High-Tech

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale Lifestyle

W dziale Motoryzacja

W dziale Sport

W dziale KulturaDo góry  //  Gry   »   Aktualności   »   Horizon Zero Dawn 2 powstaje? Aktorka potwierdza prace nad grą